Najnowsze

Najnowsze

- Miała być żywa torpeda, która zniszczy PiS, a nie miało to siły kapiszona - podsumował wystąpienie Janusza Kaczmarka Jacek Kurski z PiS. - Taka informacja, w normalnym kraju wywołałaby trzęsienie ziemi - uważa jednak Bronisław Komorowski (PO).

-Doniesienia zawarte w artykule na stronach internetowych tygodnika "Wprost" są oszczerstwem - piszą we wspólnym oświadczeniu Małgorzata i Donald Tuskowie. Tygodnik, powołując się na posłankę Hojarską, napisał dziś na swoich stronach internetowych, że policja ma akta dotyczące rzekomego bicia żony przez lidera PO.

- Chciałem zwrócić się do szefa Sejmowej Komisji do Spraw Służb Specjalnych, aby w trybie pilnym wystąpił o zwolnienie Janusza Kaczmarka z tajemnicy państwowej - domaga się Roman Giertych.

- Stanę na czele Komitetu Wyborczego Lewicy i Demokratów - oświadczył były prezydent Aleksander Kwaśniewski. Jak dodał, program LiD zostanie przedstawiony opinii publicznej na początku września.

Gdzie najlepiej prezentuje się plakat z twarzą prezydenckiego kandydata? Zdaniem wielu wyborców, na opiętej koszulce atrakcyjnej dziewczyny. Serwis internetowy Youtube podbiły piosenki zwolenniczek Baracka Obamy, Rudolfa Giullianiego i… Hillary Clinton

Łarisa Arap, dziennikarka i aktywistka opozycyjnego Zjednoczonego Frontu Obywatelskiego (OGF) Garriego Kasparowa została wypuszczona ze szpitala psychiatrycznego.

Bydgoscy policjanci zatrzymali kompletnie pijanego motorniczego, który w nocy z niedzieli na poniedziałek kierował tramwajem z pasażerami. Mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Prawie dwa kilogramy amfetaminy, której "strzegły" pszczoły w ulu, znaleźli dolnośląscy policjanci na terenie posesji w Oleśnicy k. Wrocławia.

- Wybór między prawicą siermiężną a upudrowaną jest nienormalny. Musi być alternatywa w postaci centrolewicy - powiedział w TVN24 Aleksander Kwaśniewski. Były prezydent zapewnił jednak, że sam nie będzie kandydował w tych wyborach.

Kakofonia dźwięków, stale zmieniające się trendy, nowe modele komórek i samochodów, iPody. - Młodzież jest inna, bo młodość jest dziś niewyobrażalnie inna niż dwie, trzy dekady temu - powiedział w wywiadzie dla "Newsweeka" socjolog młodzieży, dr Jacek Kurzępa.

- Objęcie władzy przez Platformę Obywatelską oznaczałoby powrót do dawnych patologii, choć nie we wszystkich dziedzinach - twierdzi w wywiadzie dla "Wprost" premier Jarosław Kaczyński. Zarzuca też PO uległość wobec Niemiec.