Najnowsze

Indeks UV będzie dziś wysoki. Zachowajcie ostrożność

Niedziela zapowiada się upalnie, a do tego niemal bezchmurnie. Trzeba mieć na uwadze, że zbyt długa ekspozycja na słońce może być groźna dla naszego organizmu. Indeks UV osiągnie wysoki poziom na terenie całego kraju - prognozuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Sousa o przemianie reprezentacji. "Kluczem była mentalność"

Paulo Sousa był zadowolony po remisie z Hiszpanią, ale dostrzegł również mankamenty w grze Polaków. - W pierwszej połowie brakowało nam wiary, żeby zaatakować. Brakowało nam szybkości w obronie, żeby wypchnąć piłkę do przodu i być bliżej bramki przeciwnika. Po przerwie poprawiliśmy to - skomentował.

Lewandowski: fantastyczne uczucie. Możemy dużo zdziałać

Robert Lewandowski był bohaterem reprezentacji Polski w zremisowanym w sobotę w Sewilli 1:1 meczu z Hiszpanią. Nie dość, że strzelił gola na wagę remisu, to jeszcze od pierwszego do ostatniego gwizdka dyrygował poczynaniami zespołu w ofensywie.