Tylko pięć miesięcy pracował w PGE FKS Stali Mielec Leszek Ojrzyński. 48-letni szkoleniowiec został zwolniony z drużyny, z którą walczył o utrzymanie w PKO BP Ekstraklasie. Zespół ma do rozegrania jeszcze siedem spotkań.

"Po wyjściu z więzienia nawiązali kontakt i zaczęli okradać bankomaty". Zrabowali 1,5 miliona złotych

Według śledczych poznali się w różnych zakładach karnych, gdzie odsiadywali wyroki, a po wyjściu z więzienia połączyli swoje siły i zaczęli wysadzać bankomaty w całej Polsce. - W sumie udało im się ukraść półtora miliona złotych w gotówce, trafili już w ręce policji. Mają na koncie co najmniej sześć włamań - relacjonuje Andrzej Borowiak, rzecznik komendy wojewódzkiej w Poznaniu.

Metamorfoza w czwartej kwarcie. Wspaniałe zwycięstwo Celtics

Przez prawie cztery kwarty wydawało się, że Denver Nuggets spokojnie pokonają u siebie Boston Celtics. Nic z tego. Gospodarze fatalnie zaprezentowali się w ostatnich kilkunastu minutach i przegrali u siebie 87:105. Goście w ostatniej części meczu zdobyli 31 punktów, a stracili osiem.