Najnowsze

Najnowsze

Sousa o przemianie reprezentacji. "Kluczem była mentalność"

Paulo Sousa był zadowolony po remisie z Hiszpanią, ale dostrzegł również mankamenty w grze Polaków. - W pierwszej połowie brakowało nam wiary, żeby zaatakować. Brakowało nam szybkości w obronie, żeby wypchnąć piłkę do przodu i być bliżej bramki przeciwnika. Po przerwie poprawiliśmy to - skomentował.

Lewandowski: fantastyczne uczucie. Możemy dużo zdziałać

Robert Lewandowski był bohaterem reprezentacji Polski w zremisowanym w sobotę w Sewilli 1:1 meczu z Hiszpanią. Nie dość, że strzelił gola na wagę remisu, to jeszcze od pierwszego do ostatniego gwizdka dyrygował poczynaniami zespołu w ofensywie.

Pięknie odpowiedzieli Hiszpanom. Polacy zostają w grze o awans

To jeszcze nie koniec, pozostajemy w grze, na Euro może być o Polsce jeszcze głośno. W swoim drugim grupowym meczu Biało-Czerwoni zremisowali w Sewilli 1:1 z Hiszpanią, choć do przerwy przegrywali. Decydujące o ich dalszych losach będzie ostatnie spotkanie, ze Szwecją, która teraz jest liderem.

Limit pecha wyczerpany. Szczęsnemu pomógł słupek

Wojciech Szczęsny mógł narzekać na brak szczęścia w pierwszym meczu reprezentacji Polski na Euro 2020. Ze Słowacją (1:2) nie pomagały mu słupki, nie pomagali koledzy z obrony. W sobotę było już inaczej. W spotkaniu z Hiszpanią szczęście go nie opuściło.

Hurkacz zachwyca w deblu. Zagra o tytuł w Halle

Hubert Hurkacz szybko pożegnał się z rywalizacją singlistów w turnieju ATP na kortach trawiastych w Halle. Zrehabilitował się jednak w grze podwójnej, awansując z Kanadyjczykiem Felixem Augerem-Aliassime do finału debla. W sobotę duet ten pokonał Niemca Tima Puetza i Nowozelandczyka Michaela Venusa 7:6(4), 6:2.

Niemcy podnieśli się w wielkim stylu. Bezlitośni dla obrońców tytułu

Reprezentacja Niemiec po początkowych problemach zdołała przejąć inicjatywę i w świetnym stylu pokonała Portugalię 4:2 w spotkaniu grupy F. Bohaterem spotkania był wahadłowy Robin Gosens, natomiast antybohaterami portugalscy obrońcy. Dla zespołu Joachima Loewa to pierwsza wygrana na Euro.

Portugalia - Niemcy [RELACJA]

Niemcy pokonali Portugalię 4:2 (2:1) w sobotnim meczu drugiej serii spotkań w grupie F podczas Euro 2020. Od początku rywalizacji na Allianz Arena grali niezwykle ofensywnie. Co ciekawe, ich dwie pierwsze bramki były efektem samobójczych trafień Rubena Diasa i Raphaela Guerreiro.

Takim składem zagramy z Hiszpanią

Poznaliśmy wyjściowy skład Polski na mecz z Hiszpanią. Spotkanie może zadecydować o naszych dalszych losach na Euro 2020. Z teoretycznie najsilniejszym rywalem w grupie zagramy w Sewilli. Pierwszy gwizdek o 21.00. Relacja z meczu Hiszpania - Polska w Eurosport.pl