Urodziła syna pomiędzy falami wstrząsów. "Bałam się, że go stracę"Leżała na oddziale położniczym, kiedy znów zadrżała ziemia.
Miał być hotel, jest ruina. Konserwator nakazał zabezpieczenie zabytkowego spichlerza00:47Sprawa niszczejącego zabytku jest w sądzie.
"Takich obrazków jest tutaj znacznie więcej". Relacja reportera TVN24 z Turcji02:13Reporter TVN24 Paweł Łukasik i operator Tomasz Burdal są w Turcji.
W co grają Chiny? "To, co widzieliśmy w mediach, to były przeinaczenia"Zdaniem ekspertki nie widać żadnych rzeczywistych oznak tego, że Chiny w jakikolwiek sposób starają się dystansować od Rosji.
Zachwycił i dostał wyróżnienie. 19-letni Polak podbija Ligę Mistrzów Piłkarz ręczny Marcel Jastrzębski z Orlen Wisły Płock w ostatnim meczu był nie do pokonania.
Przedstawicielka KE w Polsce: ustawa może uruchomić fundusze, ale nie zakończy sporów o praworządność01:51Marzenna Guz-Vetter w "Jeden na jeden".
To najgorszy tydzień na Wall Street od grudnia. Tylko jeden sektor na plusie03:35Najnowsze notowania.
Obawy o stan brytyjskiej armii. "Wytrzymałaby pięć dni"01:12Ostrzega przewodniczący komisji obrony w Izbie Gmin Tobias Ellwood.
Część Polski wkrótce "może być wiosenna" 03:16Zapowiadał we "Wstajesz i weekend" prezenter tvnmeteo.pl Tomasz Wasilewski.
Luksusowy wieżowiec runął. Właściciel budynku zatrzymany na lotniskuWedług doniesień mediów mężczyzna chciał wyjechać z kraju.
Najmocniejszy cios w rosyjską gospodarkę dopiero nadchodzi. "Dochody spadły o prawie 45 procent"02:48Od niedzieli obowiązuje nowe embargo.
"Prezydent schodzi z linii strzału, ziobryści zetrą się z kaczystami"01:51Komentarze polityków opozycji po decyzji prezydenta Andrzeja Dudy.
Zderzenie trzech aut osobowych i ciężarówki na trasie S8 w Warszawie. Są ranni 00:40Trasa była zablokowana.
Udany dzień Polaków w Dordrechcie. Maliszewska bliżej Puchar ŚwiataW sobotę kolejne emocje w short tracku. Relacje w Eurosporcie Extra w Playerze.
Bielik doczekał się pierwszego gola w sezonie. "Minęło trochę czasu"Krystian Bielik w końcu miał powody do radości.
Biden przyjedzie do Polski, wyśle "mocny sygnał". Wstępny plan wizyty prezydenta USA01:38Odwiedzi Polskę w dniach 20-22 lutego.
Pięć dni pod gruzami, uratowana przez Polaków. "Usłyszeliśmy pukanie"08:01O akcji Polaków opowiadał brygadier Marcin Sapieha, dowódca zespołu operacyjnego.
Jubileuszowy mecz Milanu. Fatalna seria przerwana dzięki FrancuzomAktualni mistrzowie Włoch pokonali Torino 1:0.
"Jeżeli nie da się zatrzymać Rosji na terenie Ukrainy, kraje NATO będą musiały walczyć na własnym terytorium"Ostrzegł przewodniczący Komisji Spraw Zagranicznych Rady Najwyższej Ukrainy Ołeksandr Mereżko, gość "Faktów po Faktach".
Powiało grozą. Amerykański skoczek musiał się ratowaćDecker Dean na własnej skórze przekonał się, jak niebezpieczne warunki panowały w trakcie piątkowych kwalifikacji w Lake Placid.
Zmiana w urlopie rodzicielskim. Kto na niej skorzysta?Urlop rodzicielski z 32 tygodni został wydłużony na 41 tygodni. Kto z tych dziewięciu tygodni może skorzystać?
Pentagon: zestrzeliliśmy nieznany obiekt latający nad AlaskąBrak danych na temat celu i pochodzenia obiektu.
Szefowa nowej KRS zawiadamia prokuraturę w sprawie sędziego Iwulskiego01:28Sprawa dotyczy zawieszenia przez nieuznawaną Izbę Dyscyplinarną.
14-latki były tak pijane, że "ciężko było przeprowadzić badanie"00:40O sprawie poinformowała policja z Grodziska Wielkopolskiego.
Dziambor: zostałem usunięty z Konfederacji przez sąd partyjny01:16Poseł napisał o tym w mediach społecznościowych.
Przepychanki, emocje, koszty i problemy. Kolejna miesięcznica smoleńska04:23Z poprzedniej miesięcznicy smoleńskiej zapamiętaliśmy policjantów na strażackim wysięgniku. Teraz wóz strażacki też był, ale policjanci stali na balkonach. Do tego pojawiły się psy, konie i radiowozy.