Najnowsze

Najnowsze

Czekał 29 lat. Znów oddał 72 olimpijskie strzały

Pierwsze koty za płoty. Wracający na igrzyska olimpijskie po niemal trzech dekadach Sławomir Napłoszek zajął 59. miejsce w rundzie rankingowej rywalizacji łuczników w Tokio. W czwartek w 1/32 finału rywalem Polaka będzie Holender Steve Wijler, którego sklasyfikowano na szóstej pozycji.

Nasze pewne medale? "Być może szykuje się rekord"

Igrzyska jeszcze oficjalnie się nie rozpoczęły, a wioślarze już dali koncert. Polscy kibice mają prawo liczyć na medale osad. - Nigdy nie mięliśmy tylu pewnych punktów co teraz. Szykuje się rekord - prognozuje czterokrotny złoty medalista olimpijski i ekspert Eurosportu Robert Korzeniowski.

Pracowała w tartaku. Susami pędzi po olimpijski medal dla Polski

Gdyby nie skok wzwyż i obawa przed tą groźną, czyhającą na nią poprzeczką, być może Natalia Kaczmarek zostałaby lekkoatletyczną wieloboistką. Zajęła się bieganiem - na całe szczęście, bo jest w tym tak dobra, że na dystansie 400 m zgarnęła w tym sezonie tytuł mistrzyni Polski, wyprzedzając utytułowane już bardzo i doświadczone koleżanki z kadry, z Justyną Święty-Ersetic na czele.