Najnowsze

Najnowsze

Jest piątek wieczór, w mojej skrzynce e-mail pojawiła się już pierwsza wiadomość "Newsweek.pl - z ostatniej chwili!". Do niedzielnego popołudnia będzie ich jeszcze kilka albo kilkanaście. Dziś kawałek dziennikarsko-promocyjnej kuchni.

Amerykańscy astronauci przed lotem w kosmos pili alkohol, a jeden z pracowników NASA psuł sprzęt - tak wynika z raportu NASA, do którego dotarł waszyngtoński "Tygodnik Lotniczy".

Pochodzący z Częstochowy 57-letni alpinista schodził ze szczytu Mont Blanc. Pod nim i dwoma towarzyszącymi mu Sabaudczykami zarwała się półka skalna. Zginęli wszyscy.

W poniedziałek mają spotkać się zespoły negocjacyjne klubów koalicyjnych. - Propozycja wyszła od polityków PiS - potwierdza wiceszef Samoobrony Krzysztof Filipek.

Nad Warmią i Mazurami przeszła gwałtowna burza. Bez prądu jest około 2 tys. osób. Zatarasowane są drogi i zalane piwnice.

Sekcja zwłok dziewczyny, odnalezionych nad zalewem Chańcza (Świętokrzyskie) wykazała, że stan uzębienia zmarłej zgadza się z kartą dentystyczną 11-letniej Magdy z Kielc.

Dziewięć i sześć lat pozbawiania wolności - to wyroki, jakie usłyszało dwóch Polaków w Wielkiej Brytanii, którzy chcieli przemycić żywicę konopi indyjskich o wartości rynkowej prawie dwóch milionów funtów.

Projekt zmiany konstytucji umożliwiający otwarcie archiwów Instytutu Pamięci Narodowej trafi na początku przyszłego tygodnia do Sejmu - zapowiedział szef klubu PiS Marek Kuchciński.

Trzy osoby zaginęły po zderzeniu dwóch statków w Zatoce Tokijskiej. Japońska Agencja do spraw Bezpieczeństwa na Morzu rozpoczęła śledztwo, które ma wyjaśnić okoliczności kolizji.

Po niemal dwóch miesiącach ponownie otwarto unikalny park gejzerów. Dolinę Gejzerów znajdującą się na Kamczatce zamknięto z powodu lawin błotnych.

Londyn opuścili już rosyjscy dyplomaci wydaleni z Wielkiej Brytanii decyzją tamtejszych władz - poinformował w piątek wydział prasowy rosyjskiej ambasady w Londynie. Rosyjskie media informują, że Rosja także wyrzuca Brytyjczyków z Moskwy.

Młody, niezamaskowany mężczyzna sterroryzował obsługę banku za pomocą przedmiotu przypominającego broń. Nie wiadomo, ile ukradł pieniędzy. Trwa policyjna obława.

71 proc. Polaków źle ocenia działalność rządu - wynika z sondażu przeprowadzonego przez TNS OBOP. To o dwa punkty procentowe mniej niż przed miesiącem. Zwolenników rządu było jednak również o punkt procentowy mniej niż przed miesiącem.

Prawie 900 kilometrów w 12 dni. Z Zakopanego do Gdańska na wózku inwalidzkim - w deszczu i skwarze, po dziurawych polskich drogach. A to tylko pierwszy etap przygotowań do paraolimpiady.