Najnowsze

Najnowsze

Evenepoel królem Tour de Pologne. Ostatni etap dla Balleriniego

77. edycja Tour de Pologne za nami. Zgodnie z przewidywaniami zwycięzcą najważniejszego wyścigu kolarskiego na polskich trasach został w tym roku Remco Evenepoel z Deceuninck-Quick Step. Finałowy, piąty etap z Zakopanego do Krakowa należał do innego przedstawiciela tej grupy Davide Balleriniego.

Pięć dni ścigania w Polsce, 891 kilometrów w nogach kolarzy

77. edycja Tour de Pologne po pięciu dniach rywalizacji dotarła do mety. Zwycięzcą wyścigu został Belg Remco Evenepoel z ekipy Deceuninck-Quick Step. Ostatni, niedzielny odcinek wygrał jego kolega z zespołu Włoch Davide Ballerini. Informacje z Tour de Pologne w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze, wyniki w Eurosport.pl.