Najnowsze

Najnowsze

Pogoda na dziś: upalnie i burzowo

We wtorek będą regiony, w których temperatura maksymalna sięgnie ponad 30 stopni Celsjusza. Miejscami może przelotnie padać i grzmieć. Burzom towarzyszyć mają intensywne opady i silny wiatr.

Błyskawiczny dublet Benzemy. Szybszy był tylko legendarny Szwed

Karim Benzema był jednym z bohaterów Francuzów, spektakularnie odwracając losy meczu 1/8 finału Euro ze Szwajcarią. Napastnikowi wystarczyły 103 sekundy, żeby wbić dwa gole. Tylko Szwed Henrik Larsson potrzebował mniej czasu na taki wyczyn w mistrzostwach Europy.

Euro już bez mistrzów świata. Szwajcarzy dokonali niemal cudu

Sensacja na mistrzostwach Europy. Szwajcaria pokonała mistrzów świata Francuzów po rzutach karnych. Decydującą jedenastkę zmarnował Kylian Mbappe. Po 90 minutach gry był wynik 3:3, nic nie zmieniła też dogrywka. W ćwierćfinale Helweci zagrają w hitowym spotkaniu z Hiszpanami.

Wybuch butli z gazem podczas pożaru auta

Dwa auta objęte ogniem, a trzy inne uszkodzone - to wynik pożaru na parkingu przed centrum handlowym w Gdańsku. W jego trakcie wybuchła również butla z gazem. Nagranie, na którym widać objęte ogniem auta, otrzymaliśmy na Kontakt 24.