Najnowsze

Najnowsze

Liverpool jak maszyna. Zdołał się podnieść, ma finał Ligi Mistrzów

Villarreal - Liverpool. Co to był za mecz! Dwie jakże różne połowy. Dwie jakże różne twarze obu zespołów. Najpierw hiszpański zespół odstawiał cuda. Strzelił dwa gole i odrobił straty z pierwszego meczu. Po przerwie goście zagrali kosmicznie. Zagrali koncert odpowiedzieli trzema bramki. Wygrali 3:2 i to oni meldują się w finale Ligi Mistrzów.

Rodzina dwa razy musiała uciekać przed rosyjską agresją. Trafili teraz do Polski

Ta historia zaczyna się w 2014 roku, gdy Dymitryj, stojąc na przystanku autobusowym, niemal stracił życie w ataku moździerzowym. Przeżył i wraz z żoną postanowił pomagać innym. Małżeństwo ma trójkę własnych dzieci, ale przygarnęli jeszcze siedmioro sierot. W 2022 roku znowu dotarła do nich wojna. Teraz zaczynają nowe życie w Bondarach w Podlaskiem.

Святкування Дня Конституції 3 травня у центрі країни. Президент Анджей Дуда: наскільки характерним є той образ, який ми бачимо

Президент Анджей Дуда заявив у Національний день 3 травня, що Королівський замок у Варшаві був свідком і місцем прийняття Конституції 3 травня. – Свідок усієї нашої історії та відродження Республіки Польща – додав він.