Najnowsze

Najnowsze

Mistrzowska feta Lecha Poznań

Lech Poznań hucznie świętuje ósme w historii klubu mistrzostwo Polski w piłce nożnej. Po ostatnim meczu ligowym z Zagłębiem Lubin piłkarze Kolejorza ruszyli specjalnym autobusem w trasę po stolicy Wielkopolski, gdzie mogli bawić się razem z tysiącami miejscowych kibiców.

Fiorentina pokonała Juventus i zagra w pucharach

Fiorentina pokonała Juventus 2:0 w ostatniej kolejce Serie A i zapewniła sobie udział w Lidze Konferencji Europy. 85 minut w barwach gospodarzy zagrał Krzysztof Piątek. W niedzielę poznamy mistrza Włoch – zostanie nim AC Milan lub Inter.

Do trzech razy sztuka. Puchar Niemiec dla RB Lipsk

Po dwóch przegranych finałach, piłkarze RB Lipsk w końcu dopięli swego i zdobyli pierwszy Puchar Niemiec w historii klubu. Drużyna prowadzona przez trenera Domenico Tedesco po rzutach karnych pokonała SC Freiburg, który od 57. minuty grał w przewadze. Po 120 minutach gry był remis 1:1.