Czterolatek zginął podczas wysiadania z tramwaju. Motorniczy z zarzutami01:40Po ośmiu miesiącach od tragicznego wypadku.
Znaleźli 100 kilogramów śniętych ryb. Pobrali próbki, wykryli podwyższone wartości01:01Zbiornik jest połączony kanałem z Odrą.
Były kandydat na prezydenta skazany za udział w zabójstwie dziennikarza00:30Jego prawnicy zapowiedzieli odwołanie się od wyroku.
Gwałtowny wzrost zainteresowania dwoma lekami. "Od razu zapala się czerwona lampka"03:28Narodowy Fundusz Zdrowia ostrzega i zapowiada kontrole.
Pijana wjechała w rowerzystkę z dzieckiem, kobieta nie przeżyła. Odpowiada za zabójstwo01:40W chwili wypadku miała we krwi 3,5 promila alkoholu.
"Musimy przygotowywać się na wojnę. Nawet bez amerykańskiej pomocy"00:45Były szef Rady Bezpieczeństwa Narodowego Izraela o Iranie.
United mieli wszystko w swoich rękach. Kuriozalne okoliczności remisuW Lidze Europy gracze z Manchesteru do 84. minuty prowadzili 2:0.
Podpisywali umowę, płacili i dostawali klucze do mieszkania. Ale te już nie pasowały do zamków00:48Dwie osoby oszukane, ale według policji może być ich więcej.
Poziom wód rośnie w "bezprecedensowym" tempie. Zagrożone wrażliwe wybrzeża Luizjany i TeksasuDzieje się tak za sprawą połączenia kilku różnych czynników.
"Poddaliśmy się zbyt wcześnie". Lech rozczarowany, ale nadzieja się tliTo był pokaz siły. Fiorentina przyjechała do Poznania i dała Lechowi bolesną lekcję piłki. Rewanż 20 kwietnia.
Kiedy ruszy ukraińska kontrofensywa? "Wszelkie przypuszczenia nie mają podstaw"00:50Komentuje Ołeksij Daniłow, sekretarz Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy.
Ołena Zełenska na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi tygodnika "Time"Uhonorowano również przewodniczącą ukraińskiego Centrum Wolności Obywatelskich Ołeksandrę Matwijczuk.
Szefowa niemieckiej dyplomacji apeluje do Chin, mówi o "przerażającym scenariuszu"Annalena Baerbock spotkała się z chińskim ministrem spraw zagranicznych.
Tego nie objęły sankcje na Rosję, Polska importuje najwięcej w UE. "Wąskie gardła"03:49Komentuje Bartosz Kwiatkowski, dyrektor Polskiej Organizacji Gazu Płynnego.
Kanadyjczyk z Czech, mężczyzna z zablokowanym kontem, lekarz z Jemenu. Pomogła wszystkim, straciła 170 tysięcy01:27Najpierw był Kanadyjczyk z Czech i opłaty za "wartościową przesyłkę", potem lekarz z Jemenu i pomoc w zakupie biletu do Polski, a na końcu mężczyzna z zablokowanym kontem. Pomogła wszystkim, straciła 170 tysięcy złotych.
Denaro "praktycznie się nie ukrywał". Sędzia w miażdżącym raporcie00:17Raport opublikowano w dniu, w którym zatrzymano partnerkę szefa mafii.
Poznali się w sieci i umówili na randkę. Skończyło się pobiciem i rabunkiemTrzy osoby trafiły do aresztu
Nagła decyzja UEFA, trener Lecha zaskoczony. "Dla mnie to niewyobrażalne"John van den Brom przyznał, że ogromnym osłabieniem poznańskiej drużyny z Fiorentiną była nieobecność zawieszonego Bartosza Salamona.
Ilsa w Australii. Przez 10 minut wiało tak, że padł historyczny rekordJak ostrzegają tamtejsi meteorolodzy, Ilsa wciąż może przynosić niezwykle silne porywy wiatru.
Kim z córką na testach "nowego typu pocisku"Tylko w tym roku Korea Północna wystrzeliła już około 30 pocisków rakietowych.
Uszkodzone młode dęby czerwone przy PuławskiejPrzycięto im gałęzie, co może ograniczyć wzrost i rozwój korony.
Jack Teixeira aresztowany. Co wiemy o człowieku, który miał ujawnić tajne dokumentyW czasie aresztowania z własnej woli wyszedł z domu.
Kumulacja w Lotto dalej rośnie, szóstka w Lotto Plus01:10Jakie liczby padły podczas ostatniego losowania?
Szczęsny przekazał informacje o stanie zdrowia. "Bałem się"Był ból w klatce piersiowej, później łzy w trakcie przymusowego opuszczenia boiska.
W obawie przed kolejnymi atakami zatrzymali prewencyjnie ponad sto osób5 kwietnia czworo dzieci zostało zabitych podczas napadu na szkołę.