Życiu dziecka, które urodziło się pijane, nic już nie zagraża. Matkę przesłuchuje prokuratura. Prawdopodobnie postawi jej zarzut narażenia dziecka na utratę życia. Jak dowiaduje się TVN24, matka zostanie aresztowana.

Szef klubu PiS Marek Kuchciński zwrócił się z prośbą do Samoobrony o wystawienie kandydatów na ministra rolnictwa i sędziego Trybunału Stanu – informuje "Wprost".

Od nowego roku szkolnego stopień z religii (lub etyki) będzie wliczany do średniej ocen na świadectwie szkolnym. Roman Giertych podpisał już nowelizację rozporządzenia regulującą tę kwestię.

Podrobiony wniosek o odrolnienie ziemi przeszedłby normalną procedurę i byłby zaakceptowany zgodnie z prawem - mówi RMF FM wiceminister rolnictwa Henryk Kowalczyk

Były szef wrocławskiej Platformy Marek Ignor oraz jego kolega Paweł Kocięba-Żabski, oskarżeni pobicie policjantow, nie wrócą do aresztu, jak chciała prokuratura.

Zamiast jeździć po placu manewrowym, pojechał się napić do baru z właścicielem szkoły nauki jazdy - prokuratura zarzuca znanemu polskiemu aktorowi Zbigniewowi B., że nakłaniał do wystawienia mu "lewego" prawa jazdy.

- To jest bagno co się zaczyna w Polsce dziać - grzmi Lepper. Ocenia, że PiS chciał doprowadzić usunąć go i przejąć kontrolę nad jego partią

Wystarczy, że rozmawiając przez telefon powiemy np. "bomba", a w mailu napiszemy "zamach", a wszystko wychwycą superkomputery amerykańskiego wywiadu - takie możliwości ma dać wywiadowi USA tarcza antyrakietowa - pisze "Super Express".

Kobieta wpadła pod tramwaj na warszawskiej Pradze. Żeby wydobyć ją spod pojazdu trzeba było ściągnąć dźwig, który podniósł tramwaj.

Część posłów Samoobrony na pewno nie wyjdzie z koalicji - stwierdził w rozmowie z "Dziennikiem" Ryszard Czarnecki. - Jeśli tak powiedział może się pakować już dzisiaj - zareagował na słowa partyjnego kolegi Andrzej Lepper.

Resort spraw wewnętrznych i administracji promuje w serwisie YouTube wymianę dowodów osobistych. Wkrótce otworzy też wirtualne ministerstwo w sieciowej grze "Second Life".

Kupione na internetowej aukcji - trafiają do odbiorcy - tak jak większość wylicytowanych pozycji - w paczce lub w liście. Jadowite skorpiony, węże, ptaszniki, psy i koty - wszystkie te zwierzęta można wysyłać pocztą.

- W PiS szykuje się bitwa na długie noże - pisze "Rzeczpospolita". "PiS nie jest prywatną partią braci Kaczyńskich" - taką tezę, według gazety, przed sądem partyjnym będzie chciał udowodnić Paweł Zalewski.