Najnowsze

Najnowsze

Nie drażnij Borussii. Przegrywała 0:1, wygrała 5:2

Niesamowity mecz w Berlinie. Hertha niespodziewanie prowadziła z Borussią 1:0, ale to tylko podrażniło ambicje dortmundczyków. Zaraz po przerwie Erling Haaland strzelił dwa gole (dwa z czterech tego dnia!), a szybko zadane ciosy rozbiły gospodarzy. Ostatecznie BVB wygrało 5:2. Krzysztof Piątek grał u przegranych przez 76 minut.

Tajemnicza śmierć polskiego szpiega w Iranie. "Zacząłem podejrzewać, że to jest morderstwo"

Pułkownik Dariusz Kalbarczyk należał do elity wojskowych służb specjalnych. Na ostatnią misję wysłano go do Iranu. Tam, dwa lata temu, polski oficer zginął w niejasnych okolicznościach. Służby specjalne i prokuratura nie są w stanie precyzyjnie odpowiedzieć na pytanie, co stało się z pułkownikiem Kalbarczykiem. Reportaż Patryka Szczepaniaka "Śmierć polskiego szpiega w Iranie".

"24 osoby personelu medycznego na 25 pacjentów". Lekarz o "propagandowym kabarecie" na Narodowym

Zakwaterowanie w pięciogwiazdkowym hotelu, 150-200 złotych za godzinę, nowoczesny sprzęt, mała liczba pacjentów względem lekarzy - taki obraz pracy w szpitalu tymczasowym na Stadionie Narodowym przedstawia jeden z pracujących tam lekarzy. Zapis swojej rozmowy z medykiem opublikował w mediach społecznościowych dziennikarz "Polityki" Paweł Reszka. W sobotę wieczorem do przedstawionych tam informacji odniósł się dyrektor Szpitala Narodowego doktor Artur Zaczyński.