Wynton Marsalis zaprosił warszawiaków na jazzową ucztę i wraz ze swą orkiestrą nakarmił ich do syta najlepszym jazzem. A że było im mało, to dołożył na deser trzy bisy.

Rozmowy przedstawicieli służby zdrowia z ministrem Religą zawieszone do wtorku. Premier zgodzi się na propozycje pielęgniarek, jeśli zgodzą się na nie inne związki i zniknie "białe miasteczko".

W całej sprawie zawinili minister Fotyga i prezydent Kaczyński, a "chcą wieszać Zalewskiego" - uważa Bronisław Komorowski. Zdaniem Julii Pitery, Zalewski może "wrócić do łask", jeśli "złoży głęboką samokrytykę".

Jarosław Kaczyński zawiesił wiceszefa PiS Pawła Zalewskiego w prawach członka partii do czasu podjęcia decyzji przez sąd koleżeński - poinformował rzecznik dyscypliny PiS Karol Karski.

Szefowa UKIE Ewa Ośniecka-Tamecka nie potwierdza informacji o zamiarach złożenia dymisji, jednak zapowiada, że w przyszłym tygodniu będzie rozmawiać z premierem Jarosławem Kaczyńskim.

W ponad 20 polskich placówkach dyplomatycznych nie ma ambasadorów. - To działanie przeciwko polskim interesom - zarzuca MSZ poseł SLD Tadeusz Iwinski.

Mam nadzieję, że umowa dżentelmeńska w sprawie kompromisu Joaniny dojdzie do skutku, ale to naprawdę nie jest najważniejsza sprawa - powiedział w TVN 24 Maciej Łopiński

Gang, który usiłował sprzedać kobiety do domów publicznych na Zachodzie, jest już w rękach policji. Za handel ludźmi czterem z dziewięciu zatrzymanych grozi minimum 3 lata więzienia.

Wicepremier Zyta Gilowska jest w szpitalu na corocznych badaniach po operacji serca. Wbrew doniesieniom prasy, nie jest ciężko chora - powiedział w TVN24 rzecznik ministerstwa finansów Jakub Lutyk.

W PiS trwa rywalizacja o organizację mistrzostw Euro 2012. Ma na to ochotę zarówno szefowa gabinetu prezydenta Elżbieta Jakubiak, jak i eurodeputowani PiS Adam Bielan i Michał Kamiński