Pożar mieszkania na Targówku. "Kobieta była ewakuowana z okna"Z poważnymi oparzeniami trafiła do szpitala.
Autobiografia księcia Harry'ego "może być początkiem końca rodziny królewskiej"00:33Catherine Mayer, biografka króla Karola III, twierdzi, że wzrastający wśród Brytyjczyków gniew na rasizm, mizoginię i bogactwo rodziny królewskiej może podważyć publiczną zgodę na funkcjonowanie monarchii.
Ważne zmiany dla pracowników. Wkrótce nowe stawki za "kilometrówki"02:29Przypomina Ministerstwo Infrastruktury.
Masters już bez obrońcy tytułu. Koniec imprezy także dla innego z grona faworytówPodczas prestiżowego snookerowego turnieju Masters.
Prezydent Duda po zamieszkach w Brazylii: Lula da Silva ma poparcie Polski01:07Zwolennicy Jaira Bolsonaro wdarli się do budynków rządowych.
Koniec prac w królewskiej bibliotece. Na taką renowację czekała ponad pół wiekuPrace konserwatorskie.
"Karygodny" atak na demokrację. Światowi przywódcy solidarni z Lulą da Silvą01:07Głos zabrali m.in. prezydent USA, Francji czy Meksyku.
Stary satelita NASA kończy misję. Jego fragmenty mogą spaść na Ziemię00:48Jak dotąd nie ma potwierdzenia, że już do tego doszło. NASA i Departament Obrony USA monitorują zdarzenie.
PremiumPrawie 1500 szkół w Polsce bez religii. Nie ma w nich ani jednej lekcji. Jak to możliwe?JustynaSuchecka9 stycznia 2023
Ukraiński Sztab Generalny: Rosjanie rozstrzelali swoich żołnierzy, którzy chcieli trafić do niewoliZdarzenie miało miejsce w czwartek w pobliżu miejscowości Czystopilla w obwodzie zaporoskim.
"Washington Post": XBB.1.5 może napędzić nową falę COVID-1903:19Nowy wariant omikronu szybko staje się dominującym szczepem w USA.
Brazylia. Bolsonaro potępił "grabieże i wtargnięcia", ale odrzucił oskarżenia o ich sprowokowanie01:01Po około czterech godzinach służbom udało się odzyskać kontrolę nad siedzibami instytucji w Brasilii.
Ukraina i Rosja wymieniły jeńców. "Ciąg dalszy nastąpi. Musimy sprowadzić wszystkich"02:58Szef kancelarii prezydenta Wołodymyra Zełenskiego Andrij Jermak opublikował zdjęcia uwolnionych.
"Zobaczcie, co ci wandale tu zrobili". Prezydencki minister pokazał zniszczenia w pałacu Planalto01:01Zdemolowane i poprzewracane meble, zniszczone całe pomieszczenia i zbite telewizory.
Ukraina walczy. Najważniejsze wydarzenia ostatnich godzinRosyjska pełnoskalowa inwazja zbrojna na Ukrainę trwa jedenasty miesiąc.
Zdemolowane biura, zniszczony "klejnot architektury". Obraz wstydu po ataku w stolicy Brazylii01:01Budynki najważniejszych instytucji państwa były zajęte kilka godzin.
Szturm zwolenników Bolsonaro. Zaatakowali najważniejsze instytucje w kraju01:07Po kilku godzinach udało się odzyskać nad nimi kontrolę.
IMGW ostrzega przed silnym wiatrem. Alerty wydane w trzech województwach Sprawdź, gdzie aura może być niebezpieczna.
Mistrzostwa świata w piłce ręcznej. Z kim, kiedy i gdzie zagrają Polacy?Zobacz, jak wygląda zestawienie grup, wyniki, tabele oraz terminarz.
Balcerowicz: pełne koszty polityki gospodarczej PiS-u pojawią się w tym roku02:00Były wicepremier i minister finansów był gościem "Faktów po Faktach".
Walczył o życie po zderzeniu. Teraz opublikował zdjęcie ze szpitalnego łóżkaDamar Hamlin czuje się coraz lepiej.