Najnowsze

Najnowsze

"Znów przeżywam niesamowitą noc"

Bartosz Zmarzlik, jako pierwszy Polak, obronił tytuł mistrza świata w jeździe na żużlu. - To niesamowite. Rok po roku jestem numerem jeden - powiedział po sukcesie szczęśliwy zawodnik. Sobotnie zawody odbyły się na toruńskiej Motoarenie.

Zagłębie znalazło sposób na lidera

Zagłębie Lubin wykorzystało atut własnego boiska i wygrało 2:0 z Górnikiem Zabrze w szóstej kolejce ekstraklasy. Oba gole gospodarze strzelili przed przerwą. Dla zespołu prowadzonego przez Marcina Brosza była to pierwsza ligowa porażka w tym sezonie.

Niesamowity Everton. Najlepszy start od 1894 roku

Carlo Ancelotti może być zadowolony. Prowadzony przez niego Everton jest największą rewelacją początku sezonu w Premier League. The Toffees kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. W sobotę osiągnęli coś, czego nie udało im się zrobić od 1894 roku.

"Mam nadzieję, że rodzina Kobe'ego Bryanta jest z nas dumna"

W wielkim finale NBA są w połowie drogi - w serii do czterech zwycięstw objęli w piątek prowadzenie 2-0, tym razem pokonując Miami Heat 124:114. - Mam nadzieję, że rodzina Kobe'ego Bryanta jest z nas dumna - stwierdził LeBron James, rzucając dla zwycięskich Los Angeles Lakers 33 punkty.

Słaby początek, Majka spokojny. "Jestem w dobrej formie"

To nie był wymarzony początek Giro d'Italia dla Rafała Majki (Bora-Hansgrohe). Pierwszy etap włoskiej trzytygodniówki, indywidualną jazdę na czas na dystansie 15,1 km w Palermo, Polak ukończył dopiero na 122. miejscu, tracąc aż dwie minuty do najszybszego Filippo Ganny (Ineos Grenadiers). Straty poniósł też do swoich rywali w walce o klasyfikację generalną.