Najnowsze

Najnowsze

Kobieta z amnezją znaleziona w Chorwacji. Policja ustaliła jej tożsamość

12 września na skale na wyspie Krk w Chorwacji została odnaleziona kobieta, która nie miała przy sobie żadnych dokumentów i telefonu, i która najwyraźniej straciła pamięć. Chorwacka policja zdołała ustalić jej tożsamość. To 57-letnia Daniela Adamcova, która przez kilka lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych, gdzie projektowała biżuterię dla gwiazd. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

Świątek ma rachunki do wyrównania. Następna rywalka zaszła jej za skórę

Iga Świątek awansowała do półfinału turnieju WTA w Ostrawie po wygranej z Jeleną Rybakiną z Kazachstanu. W następnej rundzie zmierzy się z Greczynką Marią Sakkari. Ma z nią rachunki do wyrównania. To właśnie ta rywalka wyeliminowała Polkę z tegorocznego French Open. O której zagra Iga Świątek i gdzie oglądać mecz?

Straż Graniczna poinformowała o śmierci kolejnego migranta niedaleko granicy

Straż Graniczna poinformowała, że w nocy z czwartku na piątek przy granicy polsko-białoruskiej zatrzymano grupę migrantów. Jeden z mężczyzn, pomimo reanimacji prowadzonej przez patrol oraz zespół karetki pogotowia, zmarł. Organizacje humanitarne apelują, by pozwolić pomagać migrantom na obszarze stanu wyjątkowego.

"Kropla drąży skałę, nie można odpuszczać". Dziękujemy za każde słowo wsparcia i walkę o TVN24

Były manifestacje na ulicach, listy poparcia dziennikarzy z innych mediów oraz sprzeciw opozycji parlamentarnej. Solidarna walka o wolne media i sprawiedliwość doprowadziła do szczęśliwego finału - TVN S.A. uzyskała polską koncesję na nadawanie TVN24. Sprawa stacji nie tylko zjednoczyła Polaków, ale także udowodniła, jak ważna jest wolność słowa i praworządność. W świetle polskiego prawa TVN S.A. może bowiem uzyskiwać koncesje na nadawanie telewizji.