Jest istotny rozdźwięk między zeznaniami Janusza Kaczmarka, a ustaleniami śledztwa w sprawie przecieku - powiedział minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, komentując dymisję szefa MSWiA.

Prawie dwie trzecie Polaków miała doświadczenia związane z wypadkiem drogowym. A jednak w ostatnich latach lęk przed wypadkami drogowymi maleje - wynika z najnowszego sondażu CBOS.

Janusz Kaczmarek, szef MSWiA został zdymisjonowany przez premiera. Ma to związek z przeciekiem w sprawie akcji CBA w resorcie rolnictwa

Jestem zwolennikiem bliskiego terminu wyborów - powiedział premier Jarosław Kaczyński podczas konferencji prasowej w Gdańsku. - Jeśli nie ma większości, to wybory są nieuniknione - dodał.

Dziewiętnastolatek z Łodzi spadł w ponad 200-metrową przepaść w rejonie Zmarzłej Przełęczy w Tatrach. Zginął na miejscu

Przekraczanie maksymalnego czasu pracy bez przerwy, fałszowanie wykresów jazdy - to tylko niektóre z nieprawidłowości, jakie kontrola odkryła w firmie Polonia Transport. Jej autokar rozbił się dziś we Francji, zabijając trzy osoby.

Kontrola w firmie Polonia Transport wykazała nieprawidłowości - powiedział na antenie TVN24 inspektor transportu drogowego Paweł Usidos. Autokar tej firmy rozbił się dziś we Francji. Przewoźnik wcześniej miał kłopoty z prawem.

Francuscy śledczy przesłuchują kierowców i pasażerów autokaru, który miał wypadek koło Dunkierki. Jak dowiaduje się TVN24 mężczyzna, który prowadził w momencie wypadku, został zatrzymany na 48 godzin

Prezydent składa kondolencje bliskim i rodzinom ofiar wypadku pod Dunkierką i zapowiada pomoc. PZU SA, który ubezpieczał autokar, deklaruje szybką wypłatę odszkodowań.