Wrocław

Wrocław

Prawny bubel, ogromny chaos, zabijanie konkurencji. Mieszkańcy Wrocławia ostrymi słowami i całym stosem petycji domagają się, by ustawa śmieciowa trafiła do Trybunału Konstytucyjnego. W tej sprawie złożyli łącznie 6046 podpisów w regionalnym biurze rzecznika praw obywatelskich.

Ze złamanym obojczykiem, stłuczonym płucem i odbitymi śladami bieżnika na ciele - w takim stanie do szpitala trafiła 4-letnia dziewczynka, którą samochodem przejechał mieszkaniec Legnicy. - Tłumaczył, że matka dziewczynki pozwoliła mu odjechać. Jak się okazało, była pijana - informują policjanci.

Operator stadionu we Wrocławiu postanowił przypomnieć największe imprezy, które do tej pory odbyły się na arenie. Na filmie widzimy więc walkę Tomasza Adamka z Witalijem Kliczko czy koncert George'a Michaela. Jest też mecz Polska-Grecja, który został rozegrany na… Stadionie Narodowym w Warszawie.

- Szacujemy, że w tym roku zabraknie nam nawet 19 milionów złotych – przyznaje przedstawiciel spółki zarządzającej wrocławskim stadionem. Z wyliczeń, jakie przedstawił, wynika, że stadion powinien zacząć na siebie zarabiać po 2016 roku. Ekspert jest sceptyczny.