Włochy

Włochy

Niektórzy kierowcy uważają, że przepisy ruchu drogowego ich nie dotyczą. Na ul. Na Skraju nic sobie nie robią z nowej organizacji i jeżdżą pod prąd.

Nie żyje pasażerka samolotu lecącego z Dubaju do Manchesteru, która straciła przytomność na pokładzie maszyny. Boeing 777 linii Emirates Airline przymusowo lądował w piątek rano na warszawskim Lotnisku Chopina. Mimo reanimacji, kobiety nie udało się uratować. Informację o nieplanowanym lądowaniu otrzymaliśmy na Kontakt24 od @Bartka.

- Nie trzeba obstawiać całej Warszawy fotoradarami. Wystarczy "przykręcić śrubę" na niektórych odcinkach – mówi Monika Niżniak ze straży miejskiej. I zapowiada zastawienie prawdziwych sideł na piratów drogowych. Na 500-metrowych odcinkach ulic łapać ich będą np. 3 radiowozy. Kto nie zwolni, może "złapać" nawet 3 mandaty.

Tuż przed godz. 11.00 na lotnisku Chopina wylądował LOT-owski Dreamliner. Nim dotknął pasa startowego wykonał tzw. niski przelot. A już na płycie hucznie go witano i symbolicznie "ochrzczono". Pilotowało czterech kapitanów: Jerzy Makula, Marian Wieczorek, Jarosław Zimmer i Krzysztof Lenartowicz.

Po zderzeniu w al. Krakowskiej audi wylądowało na słupie. Uderzyło tak mocno, że na stojącą nieopodal skodę posypały się betonowe fragmenty.

Część pociągów SKM jadących na Lotnisko Chopina dojeżdżała przez blisko trzy godziny tylko do stacji Warszawa Zachodnia, inne kursowały dwukierunkowo po jednym torze. Wszystkiemu winni złodzieje.