Włochy

Włochy

3 wiadukty, 3 niespełnione obietnice

Wiadukty na Andersa, Cybernetyki i Trasie Toruńskiej miały być dawno gotowe. Kierowcy wciąż jednak nie mogą z nich korzystać. Filip Chajzer szukał powodów opoźnień.

Woda zalewa podwórza i garaże

Skutki opadów deszczu dają się we znaki warszawiakom. Woda wdziera się m.in. do domów i piwnic przy ul. Trombity, zalana jest ulica Radarowa. Straż pożarna odebrała już kilkadziesiąt zgłoszeń.

Odszkodowania za hałas na Okęciu: reaktywacja

Mieszkańcy, którzy są najbliższymi sąsiadami lotniska Chopina znów mogą się domagać odszkodowań za hałas, tak postanowił sąd - informuje "Życie Warszawy". To tylko teoria, bo do tej pory Polskie Porty Lotnicze nie wypłaciły żadnych odszkodowań.

"Dziś na Heathrow nic nie poleci"

Choć sytuacja na warszawskim lotnisku jest niezła, część lotów jest opóźnionych lub odwołanych. Silne opady śniegu sparaliżowały największe brytyjskie lotnisko, Heathrow pod Londynem. Rzecznik lotniska im. Fryderyka Chopina poinformował, że z Heathrow do Warszawy, ani w przeciwnym kierunku w niedzielę nie poleci żaden samolot.

Osobówką w austobus

Na ulicy Globusowej kierowca samochodu osobowego wjechał w tył autobusu. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Globusowa wciąż zapadnięta Chętnych do remontu brak

We wtorek ulica Globusowa została zwężona o jeden pas. Powodem jest zapadnięcie się jezdni, już drugi raz w tym samym miejscu. Drogowcy mówią, że winni są wodociągowcy, którzy w zeszłym roku prowadzili tam prace. Ci jednak zrzucają winę na wody gruntowe. Kto ma rację? Odpowiedzi szukał Filip Chajzer.

Naprawią Globusową, jak się "dogadają"

Ulica Globusowa jest zwężona o jeden pas. Powodem jest zapadnięcie się jezdni, już drugi raz w tym samym miejscu. Drogowcy mówią, że winni są wodociągowcy, którzy w zeszłym roku prowadzili tam swoje prace. - To nie my, to wody gruntowe są winne - odpowiada Bartosz Milczarczyk, rzecznik MPWiK.

Niewybuch na lotnisku Chopina

"Znowu niewybuchy w okolicy Okęcia" - napisał na warszawa@tvn.pl Grzegorz. Jak się okazało, na lotnisku znaleziono pocisk ćwiczebny.

"Człowiek-zaspa" wpadł we Włochach

Znaleźli go na dachu altanki działkowej. Przebrany w mundur pułkownika zakopał się pod śniegiem. 34-letni Robert S., podejrzany o dokonywanie włamań do altanek oraz posiadanie broni bez zezwolenia, wpadł w ręce policji.

Śnieżyca przyblokowała Okęcie

Pięć samolotów przekierowanych na inne lotniska, kilkadziesiat opóźnionych - śnieżyca utrudnia starty i ladowania na lotnisku Chopina.

Ursus i Włochy odetchną Wraca stary rozkład

O północy z wtorku na środę zakończył się wyjątkowo uciążliwy remont przejść podziemnych na trasie Warszawa - Pruszków. Od środy wraca normalny rozkład jazdy. Teraz podobnego remontu domagają się mieszkańcy Wawra.