Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

Włochy

Włochy

Drogowcy zamknęli częściowo ulicę Kleszczową. Ruch odbywa się tylko od Ryżowej w kierunku Al. Jerozolimskich. Kierowcy muszą korzystać z objazdów. Utrudnienia wynikają z przebudowy arterii, potrwają do maja 2015 roku.

Wypadek na skrzyżowaniu al. Krakowskiej i ul. Cyprysowej. Kierowca samochodu osobowego zjechał z jezdni, uderzył w drzewo i zatrzymał się na chodniku. Informacje i zdjęcia otrzymaliśmy na warszawa@tvn.pl od Piotra.

- Młoda kobieta prowadząca forda mondeo prawdopodobnie zasnęła i uderzyła w barierkę - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. Do wypadku doszło na drodze S79, przy rozwidleniu prowadzącym na lotnisko Chopina.

Szczęśliwie dla kierującej peugeotem skończyło się zdarzenie na S8 w okolicy węzła Konotopa. Kobieta straciła panowanie nad autem i wjechała na barierki, jednak nic jej się nie stało. Na miejscu był Reporter 24 maciekr998.

W piątek wieczorem drogowcy znów zamkną Aleje Jerozolimskie, od Spisaka do węzła Salomea. Pamiętać o tym muszą kierowcy jadący w kierunku centrum. Utrudnień spodziewać się trzeba też na moście Łazienkowskim, Powązkowskiej i Światowida. Tramwaje nie pojadą al. Jana Pawła II.

Zamiast całkowitego zamknięcia, jeden pas ruchu w kierunku Alej Jerozolimskich - tak ma wyglądać sytuacja na ulicy Kleszczowej podczas jej przebudowy. Urzędnicy oceniają, że utrudnienia rozpoczną się w połowie czerwca, ale wykonawca już wszedł na teren prac.