Włochy

Włochy

28 kilogramów amfetaminy i pół kilograma kokainy przejęli we Włochach stołeczni policjanci. W ich ręce trafił również mężczyzna, który narkotyki warte prawie milion złotych, ukrywał w piwnicy. Został aresztowany.

Imię byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych ma nosić rondo na węźle Łopuszańska. "Tak" dla Reagana powiedzieli eksperci skupieni w zespole nazewnictwa, a także radni dzielnicy Włochy - to na jej terenie znajduje się rzeczone rondo.

Kolejarze poważnie zaczęli dbać o czystość swojej infrastruktury. Przed wejściem na peron stacji PKP Rakowiec pojawiła się właśnie… wycieraczka. Jej zdjęcie dostaliśmy na warszawa@tvn.pl.

Dopiero późnym popołudniem saperzy dokopali się do miejsca, gdzie robotnicy natrafili na podejrzane zanalezisko. Okazało się, że tym razem był to fałszywy alarm. Nie znaleziono niewybuchu z II wojny światowej. W ziemi tkwiły jedynie kamień i kawałek starej rury.

Wiadukt w ulicy Łopuszańskiej nad torami WKD będzie wyremontowany. Wyłoniony w przetargu wykonawca ułoży nową nawierzchnię i chodniki. Wyremontowane zostaną także schody.

W ubiegłym miesiącu na Lotnisku Chopina obsłużyło ponad 770 tys. osób. - To najlepszy marzec w historii – chwalą się władze portu.

Z powodu usterki Boeinga 767 linii LOT, dzisiaj do Nowego Jorku nie odleci 205 pasażerów. Ten sam los podzielą także pasażerowie, którzy mieli lecieć ze Stanów Zjednoczonych tym samolotem do Polski. Pierwszą informację o problemach pasażerów otrzymaliśmy na Kontakt 24 od internautki.

O godz. 11.30 firma Strabag poinformowała, że podpisała umowę na zaprojektowanie i wybudowanie drogi ekspresowej S8 na Opacz – Paszków. Kilka godzin później wycofała się z tego komunikatu, tłumacząc się pomyłką.

334 wnioski o pokrycie kosztów izolacji akustycznej w domach lub o wykup nieruchomości z powodu utraty jej wartości wskutek hałasu, wpłynęło do władz warszawskiego Lotniska Chopina od okolicznych mieszkańców - poinformował PAP rzecznik portu Przemysław Przybylski.

Po zimowej przerwie rowery zaczynają wracać na stacje Veturilo. Jak dowiedział się nieoficjalnie portal tvnwarszawa.pl, start sezonu nastąpi już 2 kwietnia.

System miejskich rowerów Veturilo w Warszawie cały czas się powiększa. Pierwsze stacje w tym roku pojawią się we Włochach. Dodatkowe zbudowane będą na Ursynowie i na Ochocie.