Włochy

Włochy

We Włochach przy ulicy Ciszewskiej pomieszczenia dawnej przychodni zaadaptowano na potrzeby dwóch nowych oddziałów przedszkolnych. W sumie z opieki skorzysta 40 maluchów.

30 domów jednorodzinnych nie ma wody. – Doszło do awarii przy ul. Czereśniowej 19 – informuje Marzena Wojewódzka, rzeczniczka MPWiK. Informacje o awarii dostaliśmy od internauty.

Z powodu strajku personelu pokładowego niemieckich linii lotniczych Lufthansa w piątek odwołano trzy rejsy tego przewoźnika z Frankfurtu do Warszawy - poinformował rzecznik warszawskiego Lotniska Chopina Przemysław Przybylski.

Po 32 miesiącach niemal nieprzerwanego wzrostu zaczęła spadać liczba pasażerów, którzy korzystają z Lotniska Chopina. W sierpniu w porcie stawiło się ponad 917 tys. osób.

Z powodu strajku pracowników Lufthansy we wtorek odwołano rejsy tego przewoźnika na trasach z Frankfurtu oraz Monachium do Warszawy - poinformował rzecznik warszawskiego Lotniska Chopina Przemysław Przybylski.

Poniedziałkowy poranek był sprawdzianem nowych objazdów zamkniętego tunelu Wisłostrady. - Ruch był spory, ale kierowcy nie utknęli w korkach - ocenia reporter tvnwarszawa.pl. - Nie jest źle - dodaje policja.

Na objazdach Wisłostrady spory ruch, ale bez korków. Niestety tyle szczęścia nie mieli kierowcy, którzy chcieli przejechać ul. Marynarską. – Zablokowane były wszystkie dojazdy - relacjonuje Dawid Krysztofiński, reporter tvnwarszawa.pl. Kierowcy utknęli w korku także na ul. Marsa.

Na ul. Łopuszańskiej kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych. Ranna trafiła do szpitala. Kierowcy musieli liczyć się z poważnymi utrudnieniami w ruchu.

W związku z przedłużającymi się pracami przy budowie ulicy Nowolazurowej, dłużej zamknięte będą tory na odcinku Warszawa Gołąbki - Warszawa Włochy. Bilety na pociągi zachowają ważność w komunikacji miejskiej.

Kierowcom nie było dane długo cieszyć się dwoma pasami wiaduktów na Marynarskiej. W środę drogowcy rozpoczynają kolejny etap prac.