Najnowsze

Ulga dla kierowców. Ważne zmiany weszły w życie

Nawet kilkaset złotych - tyle trzeba było do niedawna zapłacić za odholowanie samochodu przed odbiorem pojazdu. Od połowy września auto musi zostać oddane kierowcy jeszcze przed uiszczeniem tej kwoty. Dla właścicieli samochodów to ulga, ale dla stolicy niekoniecznie. Materiał programu "Polska i Świat" w TVN24.

Trwa remont alei Zjednoczenia

01:00

Trwa przebudowa alei Zjednoczenia. Drogowcy usunęli starą nawierzchnię na odcinku od Kasprowicza do Żeromskiego i przygotowują się do jej odtworzenia.

Zmienił pas na lewy, utknął pod wiaduktem

00:33

Wiadukt na Pradze Północ po raz kolejny okazał się przeszkodą dla podróżujących tam kierowców. W piątkowy wieczór utknęło tam auto dostawcze, któremu w wydostaniu się pomagała straż pożarna.

Weekend bez tramwajów na trasie W-Z

01:25

Tramwaje kursujące trasą W-Z w najbliższy weekend zostaną zawieszone lub pojadą mostem Gdańskim. Przyczyną roszad są prace nad wymianą wyeksploatowanych elementów na moście Śląsko-Dąbrowskim.

Jest prokuratorskie śledztwo w sprawie niegospodarności w "Czajce"

Inspekcja środowiska zarzuca stołecznym wodociągowcom, że ukrywali informację o awarii w spalarni "Czajki". Wylicza też, że doszło w niej do 99 usterek. – Kłamliwym jest stwierdzenie, że ukrywaliśmy tę awarię – odpowiada prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji. Śledztwo w sprawie niegospodarności w oczyszczalni wszczęła prokuratura.