Najnowsze

Pijani rodzice opiekowali się 14-miesięcznym dzieckiem

01:04

Ojciec miał niemal 2 promile alkoholu we krwi, a matka 2,8 promila - to ustalenia policjantów z Halinowa po interwencji u jednej z rodzin. Jak przekazał rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim Marcin Zagórski, rodzice "w stanie upojenia alkoholowego" opiekowali się 14-miesięcznym dzieckiem.

Pogoda nie pomaga. Nadwyżki ścieków mogą wpadać do Wisły

00:53

Po środowej ulewie w Warszawie ścieki z lewego brzegu ponownie spływały wprost do Wisły. Wody Polskie zapewniają, że przywróciły przesył nieczystości do oczyszczalni. Ale według obserwacji reporterów tvnwarszawa.pl, część ścieków wciąż przelewa się do rzeki.

Kierownik okradł sklep, w którym pracował

Policjanci zatrzymali 27-letniego kierownika sklepu na warszawskim Mokotowie. - Mężczyzna zabrał z sejfu prawie półtora tysiąca złotych dziennego utargu - poinformował Karol Gruda z mokotowskiej komendy policji.

Podpisali umowę na projekt S7. Powstanie do 2025 roku

W 2025 roku planowane jest oddanie do użytku blisko 13 kilometrów odcinka trasy S7 na odcinku Warszawa - Kiełpin - poinformowali w środę przedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Przetarg na budowę ma zostać ogłoszony do końca 2020 roku, a jej koszt ma wynieść prawie dwa miliardy złotych.