Najnowsze

Najnowsze

W Ząbkach na Kolejowej czołowo zderzyły się dwa samochody, jedna osoba została lekko ranna – relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.

Rzucił ich w to miejsce przypadek, bo co innego. Szaleńczo, od pierwszego wejrzenia i bez pamięci zakochali się w tej ruderze. Nie wiedzieli, nie mieli wtedy pojęcia, że w czasie wojny willa była własnością Stefana "Grota" Roweckiego, wroga numer 1 okupujących Polskę Niemców. Tak, czują tę unoszącą się po pokojach tajemnicę. Bardzo lubią myśleć, że duch generała tu wraca, w salonie lub na werandzie zasiada z nimi do herbaty. Jak domownik. Swój. 

Warszawscy radni przyjęli zmiany w uchwale dotyczącej systemu opłat za wywóz śmieci. Chodzi o zapisy odnoszące się do nieruchomości niezamieszkałych, których zmiany domagała się Regionalna Izba Obrachunkowa.

Nie żyje jaguarzyca Beata. Zwierzę, które w 2004 roku adoptowali kibice Polonii. - W 2019 roku w głosowaniu internautów Beata została wybrana najpiękniejszym kotem warszawskiego zoo - wspominają kibice stołecznego klubu.

W niedzielę na Bielanach zostaną zorganizowane dwa biegi uliczne: XXXVII Bieg Chomiczówki i XV Bieg o Puchar Bielan. Podczas zawodów kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami na ulicach dzielnicy.