Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Najnowsze

Najnowsze

Legia wykorzystała potknięcie Pogoni i wskoczyła na pierwsze miejsce tabeli ekstraklasy. W sobotę warszawski zespół znów był mocno niegościnny na swoim stadionie, rozprawił się z Wisłą Płock 3:1. Dwa gole strzelił Jarosław Niezgoda.

Sąd Okręgowy w Warszawie uznał, że działacz miejski Jan Śpiewak jest winny zniesławienia Bogumiły Górnikowskiej-Ćwiąkalskiej, córki byłego ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ćwiąkalskiego. - To wyrok polityczny. 10 tysięcy złotych nawiązki na rzecz pani Górnikowskiej-Ćwiąkalskiej traktuję jako plucie w twarz każdej ofierze reprywatyzacji w Warszawie - ocenił Śpiewak po rozprawie.

Dwie otwockie wille trafiły do rejestru zabytków. "Budynki stanowią dzieło zamkniętej epoki jako przykłady drewnianego budownictwa letniskowego" – podaje wojewódzki konserwator.