Najnowsze

Od kanciapy do Stodoły. 12 kolorów Jamboree

00:31

12 koncertów tworzy program tegorocznego festiwalu Jazz Jamboree. Znajdą w nim coś dla siebie zarówno miłośnicy jazzowego mainstreamu, jak i nowej fali z Wielkiej Brytanii, a nawet rytmów bluesowych czy dalekowschodnich.

Odpowiada za drogi w ratuszu. Wizja zero ofiar? "Obawiam się, że nie dożyjemy"

02:13

- Zakładaliśmy sukcesywną, głęboką przebudowę ulicy, ale biorąc pod uwagę to nieszczęście widać, że musimy przyspieszyć działania - mówi tvnwarszawa.pl Robert Soszyński. Wiceprezydent Warszawy odpowiadający za inwestycje i transport przyznaje, że wizja zero ofiar śmiertelnych jest "jakimś punktem dojścia", ale jej realizacji raczej "nie dożyjemy".

Nie ma aresztu dla kierowcy z Sokratesa. Zdaniem sądu prokurator naruszył prawo

Żoliborska prokuratura odwoła się od decyzji tamtejszego sądu, który nie uwzględnił wniosku o tymczasowe aresztowanie Krystiana O., podejrzanego o spowodowanie śmiertelnego wypadku na Sokratesa. Co więcej, sąd uznał, że O. był zatrzymany przez policję dwukrotnie, co było złamaniem prawa. Zażalenie ma wpłynąć do sądu jeszcze w środę.

Ciało radnego w Wiśle. Są wyniki sekcji zwłok

Prokuratura ma wstępne wyniki badań sekcji zwłok radnego Tomasza Jędrzejczaka, którego ciało znaleziono w sobotę pod mostem Łazienkowskim. - Wskazują na utonięcie - poinformował rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie Łukasz Łapczyński.