Najnowsze

Zmienił pas na lewy, utknął pod wiaduktem

00:33

Wiadukt na Pradze Północ po raz kolejny okazał się przeszkodą dla podróżujących tam kierowców. W piątkowy wieczór utknęło tam auto dostawcze, któremu w wydostaniu się pomagała straż pożarna.

Weekend bez tramwajów na trasie W-Z

01:25

Tramwaje kursujące trasą W-Z w najbliższy weekend zostaną zawieszone lub pojadą mostem Gdańskim. Przyczyną roszad są prace nad wymianą wyeksploatowanych elementów na moście Śląsko-Dąbrowskim.

Jest prokuratorskie śledztwo w sprawie niegospodarności w "Czajce"

Inspekcja środowiska zarzuca stołecznym wodociągowcom, że ukrywali informację o awarii w spalarni "Czajki". Wylicza też, że doszło w niej do 99 usterek. – Kłamliwym jest stwierdzenie, że ukrywaliśmy tę awarię – odpowiada prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji. Śledztwo w sprawie niegospodarności w oczyszczalni wszczęła prokuratura.

Spalarnia w "Czajce" nie działa, w grudniu doszło do awarii

00:54

Spalarnia osadów ściekowych w oczyszczalni "Czajka" od dziewięciu miesięcy nie funkcjonuje. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji przyznaje, że pod koniec ubiegłego roku doszło w niej do awarii. Od tego czasu utylizacją odpadów - średnio 380 ton dziennie - zajmują się zewnętrzne firmy.