Włochy

Włochy

W ubiegłym miesiącu na Lotnisku Chopina obsłużyło ponad 770 tys. osób. - To najlepszy marzec w historii – chwalą się władze portu.

Z powodu usterki Boeinga 767 linii LOT, dzisiaj do Nowego Jorku nie odleci 205 pasażerów. Ten sam los podzielą także pasażerowie, którzy mieli lecieć ze Stanów Zjednoczonych tym samolotem do Polski. Pierwszą informację o problemach pasażerów otrzymaliśmy na Kontakt 24 od internautki.

O godz. 11.30 firma Strabag poinformowała, że podpisała umowę na zaprojektowanie i wybudowanie drogi ekspresowej S8 na Opacz – Paszków. Kilka godzin później wycofała się z tego komunikatu, tłumacząc się pomyłką.

334 wnioski o pokrycie kosztów izolacji akustycznej w domach lub o wykup nieruchomości z powodu utraty jej wartości wskutek hałasu, wpłynęło do władz warszawskiego Lotniska Chopina od okolicznych mieszkańców - poinformował PAP rzecznik portu Przemysław Przybylski.

Po zimowej przerwie rowery zaczynają wracać na stacje Veturilo. Jak dowiedział się nieoficjalnie portal tvnwarszawa.pl, start sezonu nastąpi już 2 kwietnia.

System miejskich rowerów Veturilo w Warszawie cały czas się powiększa. Pierwsze stacje w tym roku pojawią się we Włochach. Dodatkowe zbudowane będą na Ursynowie i na Ochocie.

W sobotę po południu do Ursusa powróciła woda. - Sieć jest już nawodniona - poinformował Roman Bugaj, rzecznik prasowy Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.