Włochy

Włochy

Ciepłe dni zachęciły warszawiaków do weekendowego wyjazdu. W piątkowe popołudnie tworzyły się w mieście gigantyczne korki. Tłoczno było na wylotówkach, ale także ulicach prowadzących z i do ścisłego centrum.

28 kilogramów amfetaminy i pół kilograma kokainy przejęli we Włochach stołeczni policjanci. W ich ręce trafił również mężczyzna, który narkotyki warte prawie milion złotych, ukrywał w piwnicy. Został aresztowany.

Imię byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych ma nosić rondo na węźle Łopuszańska. "Tak" dla Reagana powiedzieli eksperci skupieni w zespole nazewnictwa, a także radni dzielnicy Włochy - to na jej terenie znajduje się rzeczone rondo.

Kolejarze poważnie zaczęli dbać o czystość swojej infrastruktury. Przed wejściem na peron stacji PKP Rakowiec pojawiła się właśnie… wycieraczka. Jej zdjęcie dostaliśmy na warszawa@tvn.pl.

Dopiero późnym popołudniem saperzy dokopali się do miejsca, gdzie robotnicy natrafili na podejrzane zanalezisko. Okazało się, że tym razem był to fałszywy alarm. Nie znaleziono niewybuchu z II wojny światowej. W ziemi tkwiły jedynie kamień i kawałek starej rury.

Wiadukt w ulicy Łopuszańskiej nad torami WKD będzie wyremontowany. Wyłoniony w przetargu wykonawca ułoży nową nawierzchnię i chodniki. Wyremontowane zostaną także schody.