Kultura i styl

Kultura i styl

On - rzecznik Władimira Putina. Ona - słynna łyżwiarka, mistrzyni olimpijska w jeździe figurowej na lodzie. 1 sierpnia Tatiana Nawka i Dmitrij Pieskow pobrali się w Soczi, a media okrzyknęły uroczystość "ślubem roku". Miał się na nim pojawić również Władimir Putin.

Przystanek Woodstock po raz dwudziesty pierwszy. A na przystanku kolejne pokolenia, które pewnie nawet nie pamiętają, że to granie zaczęło się nie tu w Kostrzynie nad Odrą, a w Czymanowie nad Bałtykiem. Jadą z całej Polski i ciągle potrafią sposobem na taką jazdę zaskakiwać.

24-letnia Zosia Nowak, posługująca się w branży pseudonimem Zo, zaledwie trzy lata temu zaczęła karierę modelki, a już ma się czym pochwalić. Współpracowała z marką Victoria's Secret, zrobiła kampanię dla Calvina Kleina, a jej zdjęcia zdobiły międzynarodowe magazyny. O swoich początkach opowiadała w Dzień Dobry TVN.

"Zamierzamy przerwać milczenie" - piszą internauci w odpowiedzi na publikację "New York Magazine". Dwutygodnik przytoczył relacje 35 kobiet, które miały być wykorzystywane przez Billa Cosby'ego. Na okładce gazety obok ich sylwetek pojawiło się puste krzesło. Symbolizuje ofiary, które nadal milczą z obawy, że nikt im nie uwierzy.

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy zakazała francuskiemu aktorowi Gerardowi Depardieu wjazdu na Ukrainę przez pięć lat - poinformowała rzeczniczka SBU Ołena Hitlanska. Decyzja zapadła na podstawie rekomendacji ukraińskiego resortu kultury.

Informacje na temat rodziny Kardashianów nie znikają z mediów. Jednak ta, która rozgrzała internet w ubiegłym tygodniu, może poważnie zaszkodzić ich wizerunkowi. Kylie Jenner upubliczniła nagranie, na którym według internautów widać mężczyznę zażywającego kokainę. Wszystko miało się odbyć na terenie posiadłości Kris Jenner i w obecności nieletnich.

- Wybrałam go na bohatera mojego filmu, bo w jego losach odbija się pół wieku historii, zarówno polskiej, jak i światowej - mówi portalowi tvn24.pl rumuńska reżyserka Anca Damian. Jej drugi film, rumuńsko-francusko-polska animacja "Czarodziejska góra" o opozycjoniście Jacku Winklerze, został pokazany po raz pierwszy w Polsce we Wrocławiu, na festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty.

Bobbi Kristina Brown, jedyna córka nieżyjącej już piosenkarki Whitney Houston, zmarła w niedzielę w wieku 22 lat - poinformowała rodzina Brown w oświadczeniu. Kobieta od kilku miesięcy była w śpiączce spowodowanej nieodwracalnym uszkodzeniem mózgu.