Najnowsze

Najnowsze

W piątek wieczorem drogowcy pojawią się na Białołęce. Pod frez pójdzie ulica Cieślewskich. Z utrudnieniami musimy się liczyć również na Jagiellońskiej, gdzie przez trzy weekendy nie będą jeździć tramwaje.

Podczas zatrzymania Piotra T. stołeczni policjanci mogli popełnić błędy - wynika z ustaleń tvn24.pl. Choć znany doradca do spraw wizerunku jest podejrzany o posiadanie i rozpowszechnianie materiałów o treściach pedofilskich, to funkcjonariusze nie znaleźli w hotelu jego rzeczy osobistych. Mowa o komputerze, pendrive'ach, a także legitymacjach, które posiadał: policyjnej i dyplomatycznych.

Zarząd Transportu Miejskiego poinformował, że wraz z rozbudową odcinka trasy tramwajowej na Nowodworach w kierunku Modlińskiej powstaną dwie jezdnie Światowida, pomimo że na wcześniejszym odcinku tej ulicy znajduje się tylko jedna. "Urzędnicy przekonują, że tak jest taniej i gdyby druga jezdnia nie została zbudowana, mogłyby pojawić się zarzuty o… niegospodarność" - poinformował portal transport-publiczny.pl

- Nie powinniśmy pozwolić na to, żeby ktokolwiek kogokolwiek dopychał do ściany. Dlatego dziwi mnie ta deklaracja - tak posłanka Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer komentowała kandydaturę Rafała Trzaskowskiego na prezydenta Warszawy. Z kolei senator PiS Jan Maria Jackowski stwierdził, że ta informacja "nie jest niespodziewana".

Dobra informacja dla wszystkich, którzy pracują i załatwiają interesy w okolicy ronda Daszyńskiego, czyli na obszarze nazywanym przez warszawiaków "drugim Mordorem". Zarząd Dróg Miejskich poinformował, że przy Prostej powstaną 24 nowe miejsca postojowe.