Najnowsze

Najnowsze

Z dużymi utrudnieniami w ruchu musieli liczyć się w popołudniowym szczycie kierowcy w centrum Warszawy. Na Wawelskiej najpierw zderzyły się cztery samochody, a kilkanaście minut później sto metrów dalej skuterzystka wjechała w osobowego opla.

"W Śródmieściu do dyspozycji każdego jest ponad 11 tysięcy miejsc w garażach podziemnych i piętrowych" - wyliczyli aktywiści z Miasto Jest Nasze. I podważają forsowane przez miasto plany budowy nowych parkingów za 200 milionów złotych.

Straż miejska założyła blokady kilkunastu nieprawidłowo zaparkowanym autom na Magazynowej. - Rzadko zdarza się, żeby straż działała z taką konsekwencją - komentuje reporter tvnwarszwa.pl Artur Węgrzynowicz, który w południe zaobserwował tę sytuację.

Wystarczyło kilkanaście godzin, aby na pomalowaną ścianę na Służewcu powróciło graffiti. Mur, który jeszcze w piątek był szary, w niedzielę pokrył się kolorowymi rysunkami.

Sławomir Potapowicz został ponownie wybrany na przewodniczącego Nowoczesnej w Warszawie. Zdobył 156 głosów na 169 oddanych. Podczas konwencji wyborczej lider Nowoczesnej Ryszard Petru powiedział, że chce, aby partie opozycyjne wspólnie wskazały kandydata na prezydenta Warszawy.