Najnowsze

Najnowsze

- W czwartek rano na skrzyżowaniu alei Stanów Zjednoczonych z Grenadierów doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym - informował reporter tvnwarszawa.pl. Dwie osoby jadące osobówką zostały przewiezione do szpitala.

Mamy świetną kuchnię polską, ale Warszawa stanęła na podium za jedzenie wegańskie i wegetariańskie. Trzecie miejsce przyznał naszej stolicy amerykański portal. Co jest u nas wyjątkowego? Sprawdzał to Przemysław Kamiński, reporter programu "Polska i Świat" TVN24.

Do początku grudnia komisja weryfikacyjna ds. reprywatyzacji planuje przeprowadzić siedem posiedzeń. Już wiadomo, kiedy komisja zajmie się kamienicą, w której mieszkała zamordowana Jolanta Brzeska, a także budynkiem przy Noakowskiego, który częściowo należał do rodziny prezydent Warszawy.

- Warszawa pamięta o ludziach, którzy zasłużyli się dla naszej niepodległej i wolnej Europy - mówiła wiceprezydent Warszawy podczas uroczystości odsłonięcia tablicy poświęconej generałowi George'owi S. Pattonowi, amerykańskiemu dowódcy z czasów II wojny światowej.

Policja wystawiła we wtorek pięć mandatów i skierowała 117 wniosków o ukaranie do sądu. Ulicami Śródmieścia przeszedł marsz zorganizowany przez Młodzież Wszechpolską w rocznicę Bitwy Warszawskiej 1920 roku. Blokowali go przeciwnicy, którzy zebrali się na Nowym Świecie.