Najnowsze

Najnowsze

Dwóch 14-letnich uczniów gimnazjum w Józefinie pod Grodziskiem Mazowieckim przyszło do szkoły pod wpływem alkoholu. Na miejsce wezwano policję i rodziców nastolatków. Pierwszą informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na Kontakt 24.

W śledztwie w sprawie śmierci działaczki lokatorskiej Jolanty Brzeskiej prokuratura otrzymała już kilkadziesiąt opinii, planowane jest powołanie kolejnych biegłych. Śledczy wystąpili też o dokumentacje fotograficzną z miejsca zdarzenia - informuje Prokuratura Krajowa.

Komisja reprywatyzacyjna we wtorek 31 października 2017 zajmuje się kamienicą przy Nabielaka. Na tvnwarszawa.pl przypominamy materiał programu "Czarno na białym" oraz tekst portalu tvn24.pl o śmierci najbardziej znanej mieszkanki tej kamienicy - walczącej o prawa lokatorów Jolanty Brzeskiej.

To jeden z najbardziej oczekiwanych adresów, których zbadanie zapowiedziała komisja weryfikacyjna. Nabielaka 9 - kamienica, w której mieszkała założycielka ruchu lokatorskiego Jolanta Brzeska - będzie tematem wtorkowego posiedzenia. Na przesłuchanie wezwano między innymi Mirosława Kochalskiego, byłego sekretarza ratusza oraz handlarza roszczeniami Marka M.

Nie żyje Piotr S. - mężczyzna, który 19 października podpalił się w centrum Warszawy. Powodem był protest przeciw działaniom obecnego rządu. Lekarzom nie udało się go uratować. "Realizujcie swoje pomysły w ramach demokratycznego państwa prawa" - apelował do polityków PiS-u.

27 października, prokuratura rejonowa w Otwocku skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Adamowi M. Mężczyzna został oskarżony o usiłowanie zabójstwa partnerki poprzez zadanie jej licznych ciosów nożem oraz o kilkunastomiesięczne, fizyczne i psychiczne znęcanie się nad kobietą - poinformował Marcin Saduś, rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa Praga.

W poniedziałek po południu w budynku mieszkalnym przy Narodowej w Pruszkowie wybuchł pożar. Nikt z mieszkańców budynku nie ucierpiał, ale jeden ze strażaków został poszkodowany.