Najnowsze

Najnowsze

Kluczową i błyskawiczną decyzję w sprawie warszawskiego pomnika smoleńskiego wydał Tomasz Myśliński. Miejski geodeta obecnie przebywa na urlopie bezpłatnym, jednak szybko po odsłonięciu monumentu na placu Piłsudskiego otrzymał nowe, dyrektorskie stanowisko w PKN Orlen. Materiał programu "Czarno na białym" w TVN24.

Policjanci z Komendy Rejonowej Warszawa-Śródmieście zatrzymali 32-latka, który metodą "na policjanta" próbował wyłudzić od starszej kobiety 178 tysięcy złotych. Został ujęty, gdy przyszedł odebrać gotówkę. Śledczy ujawnili szczegóły rozmowy oszusta z ofiarą, by uzmysłowić seniorom, jakie zabiegi stosują przestępcy.

- Dzięki "małej" ustawie reprywatyzacyjnej Warszawa odzyskała nieruchomości o łącznej wielkości 17 hektarów. To jest osiem placów Piłsudskiego - powiedziała prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, która podsumowała dwa lata działania nowego reprywatyzacyjnego prawa.

- Na trasie S8, na wysokości miejscowości Puchały pod Warszawą, zderzyły się cztery samochody osobowe - podał nasz reporter. Przez kilkadziesiąt minut były utrudnienia w ruchu w kierunku Katowic.- Wśród czterech samochodów, które brały udział w zdarzeniu, trzy to audi. Są dość mocno zniszczone. Kierowcy nie odjadą nimi samodzielnie - opisywał około godziny 16 Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl. Jak dodał, na miejscu pracowały służby drogowe autostrady. - Nie ma pogotowia ratunkowego ani policji - mówił.Informacje o zderzeniu wysłała również Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. "Brak osób rannych" - podano w komunikacie. GDDKiA ostrzegała kierowców przed utrudnieniami w ruchu. Na jezdni w stronę Katowic zablokowany był jeden z trzech pasów ruchu.O zderzeniu na innym odcinku S8 informowaliśmy na tvnwarszawa.pl kilka dni temu:

Niezależny kandydat na prezydenta stolicy Jacek Wojciechowicz wezwał w poniedziałek swoich rywali w wyborach do debaty, która – jak podkreślił – warszawiakom się należy. Jego zdaniem kolejne pomysły innych kandydatów na rozwiązanie problemów Warszawy oraz dotychczasowa dyskusja do niczego nie prowadzą.

Zrobię wszystko, by Warszawa miała jak najwięcej terenów pod parki. Jeśli wygram wybory, rozwój terenów zielonych będzie jednym z moich priorytetów - zapowiedział w poniedziałek kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy Patryk Jaki.