Przygotuj się na:

ZWĘŻENIE TUNELU PRZY DWORCU ZACHODNIM

Od piątku 9 kwietnia kierowcy skręcający w lewo, z Alei Jerozolimskich w stronę Żoliborza, nie przejadą środkowym pasem tunelu alei Prymasa Tysiąclecia. W związku z pracami na Dworcu Zachodnim, w najbliższy weekend nie będą też jeździć pociągi WKD. Zastąpią je autobusy.

Najnowsze

Najnowsze

Kierowca forda nie zatrzymał się do rutynowej kontroli, policja ruszyła za nim w pościg. Na Mehoffera stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Był pijany. Pierwszą informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt24.

Po długiej chorobie w środę wieczorem zmarł Wojciech Młynarski, poeta, reżyser i wykonawca piosenki autorskiej. Artysta miał 76 lat.

- Z punktu widzenia marketingu politycznego usiłuje się nam wmówić, że jesteśmy przeciwni referendum. Absolutnie nie – przekonywał na antenie TVN24 Paweł Terlecki, radny PiS. Podkreślał, że wojewoda unieważnił uchwałę Rady Warszawy, bo nie była zgodna z prawem.

Wasyl Stus może być dla nas przykładem. To osoba niezłomna, która nie szła na żaden kompromis - mówił szef MSZ Ukrainy Pawło Klimkin na uroczystości nadania jednemu z warszawskich skwerów imienia ukraińskiego poety i działacza opozycji, który zmarł w łagrze w 1985 roku.

Na Czerniakowskiej szykują się duże zmiany. W pobliżu niewygodnej kładki przy ul. Chełmskiej wyznaczone zostanie przejście dla pieszych. Drogowcy zapewniają, że nie sparaliżuje ruchu kołowego i może być gotowe już w najbliższe wakacje.

Piotr K., zwany "najmłodszym polskim milionerem" wyjechał z aresztu w Nowym Sączu. Następny przystanek: Piotrków Trybunalski. Docelowo mężczyzna trafi do Warszawy, gdzie zostanie przesłuchany w związku z zarzucanymi mu oszustwami i nielegalną sprzedażą leków.

Przełożeni policjantów podejrzanych o przywłaszczenie towaru z rozlewni podrobionych perfum nie tylko nie zawiadomili prokuratury o nieprawidłowościach, ale wręcz próbowali je ukryć. – Niewiarygodna głupota – mówi nam jeden ze śledczych. – I wstyd – dodaje były oficer Centralnego Biura Śledczego Policji.