Pszczoły z Pałacu Buckingham zostały poinformowane o śmierci królowej. To wielowiekowa tradycja02:37Królewski pszczelarz umieścił na ulach czarne wstążki i przekazał pszczołom, że mają nowego pana.
Książę Harry w osobistym oświadczeniu oddaje hołd babci. Wspomina niezwykły moment, gdy "przytuliła prawnuki"02:19Zmarłej królowej Elżbiecie II dziękuje też za jej zaraźliwy uśmiech.
Karol III po raz pierwszy przemówił do parlamentu. "Czuję dobrze wagę historii, która otacza nas wszystkich"02:19Po uroczystości monarcha uda się do Edynburga.
Rosja "ma prawdopodobnie problemy z przerzuceniem wystarczających rezerw"00:44W wyniku ukraińskiej kontrofensywy.
Brytyjczycy zbierają się w Edynburgu. Chcą oddać hołd Elżbiecie II02:37Wydarzenia na miejscu śledzi reporter TVN24 Paweł Łukasik.
Wielka Brytania żegna Elżbietę II. Program uroczystości na nadchodzące dni01:55Pogrzeb monarchini zaplanowano na 19 września.
Porzucą brytyjską monarchię? Karaibski kraj rozważa referendumW zależności od wyniku głosowania, Antigua i Barbuda mogłaby zostać republiką.
Wszystko zaczęło się od Susan. Jak królowa pokochała corgi 01:21W swoim życiu miała kilkadziesiąt czworonogów.
Przywódcy z całego świata przylecą do Londynu na pogrzeb Elżbiety IISwój udział potwierdzili już między innymi prezydent USA Joe Biden i prezydent Korei Południowej Jun Suk-yeol.
Premier Liz Truss będzie towarzyszyła Karolowi III podczas wizyt w Szkocji, Irlandii Północnej i Walii01:28Poinformował rzecznik szefowej brytyjskiego rządu.
William i Harry z żonami przed zamkiem w Windsorze. Następca brytyjskiego tronu opublikował oświadczenie"Tak wiele zostanie powiedziane w nadchodzących dniach o znaczeniu jej historycznego panowania. Ja jednak straciłem babcię" - oświadczył książę.
Polak o spotkaniu z Karolem: patrzy prosto w oczy, słucha cię, jest wokół niego jakaś aura05:06Rafał Banach pracował w kuchni przy obsłudze księcia Karola, dziś już króla.
"Zastanawiałem się, czy nie byłem trochę zbyt bezczelny". Paul McCartney wspomina spotkanie z królowąMuzyk zespołu The Beatles odniósł się do konkretnej sytuacji.
Ostatnie zdjęcia i rozmowa dwa dni przed śmiercią00:58Autorka: królowa była słaba, ale w dobrym nastroju.
Karol III formalnie ogłoszony królem. Proklamacja odczytana z pałacowego balkonuW związku ze śmiercią brytyjskiej królowej Elżbiety II.
Zmienią pieczęcie, paszporty i banknoty. Kanada przygotowuje się do proklamacjiCeremonia odbędzie się w Ottawie.
"To jest moment, którego się obawiałem". Kamery uchwyciły wymianę zdańKról Karol III przyjął na pierwszej audiencji premier Liz Truss.
Wspomnienie wizyty Elżbiety II w Polsce05:00Politycznie najważniejsze było wystąpienie Elżbiety II w polskim parlamencie i słowa, że Polska potrzebuje Europy, ale także Europa potrzebuje Polski. Karolina Bałuc.