Kropka nad i

Kropka nad i

Czasami atmosfera w studiu była tak gorąca, że rozmowy trwały jeszcze po napisach końcowych. To były czasy: Jarosław Kaczyński mówił, że Donald Tusk ma miłe oczy, a Lech Kaczyński krytykował Zbigniewa Ziobrę. Był też program z braćmi Kaczyńskimi w jednym studiu i Lech Wałęsa z mocnym apelem po wyborach. Z okazji 20. urodzin TVN24 Monika Olejnik wybrała swoje ulubione fragmenty "Kropki nad i".

Koszty tego są niewspółmierne do efektu, który Alaksandr Łukaszenka chciał osiągnąć, czyli pokazać opozycjonistom, że mają się bać. Coraz bardziej odnoszę wrażenie, że on jest w tej chwili w tej swojej desperacji bez pomysłu, co można zrobić dalej – powiedział w "Kropce nad i" w TVN24 były prezydent Aleksander Kwaśniewski.

Prezes Marian Banaś ma prawo takie pisma gdzieś wysyłać, natomiast wydaje mi się, że jego reakcje są zdecydowanie zbyt nerwowe - powiedział w środę w "Kropce nad i" europoseł Adam Bielan. Odniósł się do listu, jaki szef Najwyższej Izby Kontroli wysłał do organizacji EUROSAI zrzeszającej europejskie organy kontroli.