TVN Meteo Active

TVN Meteo Active

Osiem najbardziej kalorycznych owoców

Owoce to podstawowy składnik naszej diety. Niestety, niektóre ze słodkich przekąsek zawierają sporą ilość kalorii, dlatego ich spożycie powinniśmy rozsądnie ograniczyć.

Orzechy zmniejszają stan zapalny w organizmie

Orzechy to nie tylko zdrowa alternatywa dla popularnych przekąsek. Zdrowotne właściwości orzechów są powszechne znane, ale zespół naukowców z Brigham and Women's Hospital odkrył ich kolejną cudowną cechę: pomagają zwalczyć stan zapalny.

Sześć kółek i cztery łapy na Suwalszczyźnie

To będzie tekst o tym, dlaczego warto marzyć i czym może skończyć się sytuacja, kiedy bardzo, bardzo czegoś chcemy. Bo jeżeli tylko to jest dobre i w zgodzie z nami, to wszystko, ale to absolutnie wszystko sprzymierza się, żeby tylko takie marzenie się spełniło.

15 mitów na temat snu

Liczenie baranów czy picie ciepłego mleka mają pomagać zasnąć. To tylko niektóre z wielu mitów, które krążą na temat snu.

Trzymaj się tego planu dnia i schudnij

Nawet napięty plan dnia nie powinien stać ci na drodze do prowadzenia zdrowego trybu życia - zwłaszcza, jeśli do zrzucenia masz niezdrową nadwagę. Sprawdź, jak wpleść aktywność fizyczną w codzienne obowiązki.

Nie pij kawy dzień po koncercie. Może to źle wpłynąć na słuch

Czasami zdarza się, że nasz ulubiony zespół gra koncert w środku tygodnia lub po prostu następnego dnia musimy iść do pracy. W nocy zabawa jest świetna, ale rano nie jest już tak kolorowo. Zazwyczaj ratujemy się wtedy kawą. Okazuje się jednak, że nie jest to najlepsza praktyka. Najnowsze badania wykazały, że po długiej ekspozycji na hałas, kofeina może utrudnić regenerację słuchu.

Hunt Run: morderczy bieg w błocie i upale

Wstajesz, biegniesz, wspinasz się, tarzasz w błocie, wskakujesz do bagna, bawisz się, myjesz, padasz, by następnego dnia powstać, pobiec, wspiąć się, poturlać, powskakiwać w bagna, pobawić się, umyć i bardzo, bardzo żałować. Żałować, że ten weekend trwał tylko dwa dni.