Najnowsze

Najnowsze

Takiej kradzieży jeszcze u nas nie było. Nieznani sprawcy ukradli bujak z placu zabaw w parku Skaryszewskim - poinformował Zarząd Oczyszczania Miasta i przypomina, aby reagować na akty wandalizmu i kradzieży.

Ponad 410 tysięcy zarejestrowanych użytkowników skorzystało z wypożyczalni rowerowych ponad 7 milionów razy. Veturilo obchodzi czwarte urodziny, podsumowując je rekordowym sezonem.

Mężczyznę potrącił tramwaj linii "13" w al. Solidarności. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że był pijany. Został odwieziony do szpitala - powiedział st. asp. Piotr Świstak z biura prasowego stołecznej komendy.

Gdyby nie wakacje, można by pomyśleć, że jakiś student śpieszył się na kolokwium i zaparkował swój samochód jak najbliżej Uniwersytetu Medycznego. Tuż obok skrzyżowania Żwirki i Wigury z Księcia Trojdena ktoś stanął na środku ścieżki rowerowej.

Na Trasie Siekierkowskiej zderzyły się trzy samochody. Kolizja była drobna, ale spowodowała spore utrudnienia. - Korek sięga od sanktuarium na Siekierkach do ronda Marsa - informował nasz reporter.

Dwaj szefowie stowarzyszeń powstańczych nie przyjęli medalu honorowego od ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza. Ich zdaniem apelu poległych nie powinno się powiększać o inne nazwiska, a samo wręczenie odznaczeń jest zwyczajnym "handlem".