Najnowsze

Najnowsze

Do zdarzenia doszło w środę ok. godz. 17 na S8. W al. Obrońców Grodna zderzyły się dwa samochody osobowe. Przez dwie godziny były utrudnienia w kierunku Poznania. - Poszkodowana została jedna osoba. Z urazem kręgosłupa została zabrana do szpitala - poinformował Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Do zderzenia doszło w środę po godz. 13 na skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Wspólnej. - Samochód osobowy zderzył się z tramwajem linii 18 - poinformował Michał Powałka, rzecznik prasowy Tramwajów Warszawskich.

Lada dzień samochody wrócą na most Łazienkowski. Wraz z nimi wrócą zapewne autobusy, ale pasażerowie muszą się przygotować na dalsze utrudnienia. Właśnie znikają dojścia na przystanki nad Wisłostradą i Wałem Miedzeszyńskim. Nie będą działać przez kolejny rok.

Rozpoczęły się próby obciążeniowe mostu Łazienkowskiego. Potrwają dwa dni, a samego otwarcia przeprawy można się spodziewać niedługo potem. Ale kiedy konkretnie, tego ani wykonawca, ani władze stolicy nie przesądzają. - Jedyne, co jest pewne, to że zmieścimy się w kontraktowym terminie. Czyli do końca października - napisał we wtorek w internecie Jacek Wojciechowicz, wiceprezydent stolicy.

- Na trasie S8 na wysokości ul. Szeligowskiej doszło do kolizji czterech samochodów osobowych. Zablokowany jest lewy pas w kierunku węzła Konotopa. Ruch odbywa się pozostałymi dwoma pasami ruchu - informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Utworzył się korek sięgający węzła Prymasa Tysiąclecia.

Pianista z Korei Południowej, Seong-Jin Cho, wygrał XVII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina. Jury pod przewodnictwem prof. Katarzyny Popowej-Zydroń ogłosiło swoją decyzję około godziny pierwszej nad ranem, po wielogodzinnych naradach.