Najnowsze

Najnowsze

Zaostrza się spór o parking na Mokotowie. Dzielnica zaproponowała alternatywne miejsce, ale mieszkańców lokalizacja nie satysfakcjonuje. - Jeżeli nie dojdziemy do porozumienia, zablokujemy al. Lotników - zapowiadają.

Na trzy miesiące do aresztu trafiło małżeństwo podejrzane o sutenerstwo. 34-latek i 29-latka mieli „zatrudniać” kobiety w nielegalnych agencjach towarzyskich na terenie Warszawy.

Dwóch mężczyzn i kobieta ukradło z mieszkania przy ul. Chodeckiej gotówkę. Wizerunki prawdopodobnych sprawców zarejestrowała kamera monitoringu. Teraz są poszukiwani przez policję.

Edukatorzy wyruszyli na stołeczne plaże i bulwary - przypominają, jak ważne jest dbanie o wspólną nadwiślańską przestrzeń oraz sprzątanie po sobie. Ruszyła druga edycja miejskiej kampanii "Dzielnica Wisła. Wyjdź na czysto".

Na Wisłostradzie na odcinku między mostem Poniatowskiego a mostem średnicowym runęło drzewo. Zablokowane były wszystkie pasy w kierunku Żoliborza. Strażacy odblokowali drogę, ale korek się nie zmniejsza. Utrudnienia zaczynały się już w okolicy Trasy Siekierkowskiej.

Silny wiatr powalił drzewa, które zniszczyły auta i zablokowały drogi. Burza zaskoczyła też pracownika pracującego na wysokości na skrzyżowaniu Jana Pawła i Grzybowskiej.

- Agenci CBA prowadzili w czwartek działania w spółce PKP-PLK - poinformowano w piątek CBA. Prowadzono je w ramach tego samego śledztwa, w związku z którym agenci zabezpieczyli w czwartek dokumentację przetargową w straży miejskiej w Warszawie.