Najnowsze

Najnowsze

Był już Cristiano Ronaldo i Leo Messi w interpretacji Andrzeja Lenarda. Teraz namalował... Roberta Lewandowskiego. Piłką. W rekordowe 20 minut. Jak wyszło? Zobaczcie sami! Film dostaliśmy na Kontakt 24.

W piątek lepiej zabrać ze sobą parasol i ściągnąć pranie z balkonu. Prognozy pogody nie są optymistyczne. Ma padać i grzmieć.

Samochód uderzył w barierki oddzielające torowisko od jezdni - informował reporter tvnwarszawa.pl. W piątek rano tylko jeden pas Grochowskiej w stronę centrum był przejezdny.

Pasażerów WKD czekają dwa miesiące utrudnień w dojazdach i powrotach ze stolicy. Kolejarze w tym czasie przeprowadzą remont toru na odcinku: Śródmieścia - Komorów. Liczba kursów będzie ograniczona, a składy dojadą tylko do Dworca Zachodniego

Na festiwalu Open'er miał garderobę tuż obok PJ Harvey. Daje koncerty dla kilku tysięcy osób. Jego klipy mają po kilkaset tysięcy wyświetleń. Jest pogodnym dwudziestolatkiem. "Chyba dobrze mnie wychował ten Tarchomin" - mówi Otsochodzi, najmłodsza dziś gwiazda polskiego rapu.

Jest wieczór. Jeden z wozów czyszczących ulice mknie Powsińską sypiąc na boki snopami iskier. Film z przejazdem z dodatkowymi efektami świetlnymi otrzymaliśmy od czytelnika na warszawa@tvn.pl.

Wybrały się się na warsztaty teatralne. Skończyło się na spacerze nad Wisłą i śpiewaniem pod mostem średnicowym. Dla naszych reporterów, którzy przypadkiem pojawili się w tym miejscu, był to niecodzienny widok.

Duże utrudnienia były na wylocie ze stolicy w kierunku Legionowa. Na ulicy Modlińskiej zderzyły się trzy auta. Informacje ze zdjęciami otrzymaliśmy na Kontakt24.

Przez dziesięć dni w godzinach nocnych zamknięty będzie przejazd łączący Wał Miedzeszyński z Trasą Łazienkowską. Spowoduje to utrudnienia dla kierowców, którzy jadąc od strony Stadionu Narodowego chcieliby wjechać na al. Stanów Zjednoczonych.

Warszawa jest przygotowana na przyjazd tysięcy uczestników Światowych Dni Młodzieży. Zostaną dla nich zorganizowane koncerty i wycieczki tematyczne; będą bezpłatne wejścia do muzeów oraz strefa kultury na Krakowskim Przedmieściu.

Jest decyzja o wpisaniu placu Narutowicza do rejestru zabytków. – To miejsce zasługuje na ochronę prawną, by nie zostało zniszczone, tak jak wiele innych placów w Warszawie – przekonuje wojewódzka konserwator.

Komisja ładu przestrzennego miała przegłosować poprawki do projektu planu zagospodarowania dla Śródmieścia Południowego i zająć się sprawą budowy archidiecezjalnego wieżowca. Na posiedzeniu doszło jednak do awantury.

Zmiany w kursowaniu pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckich od 1 lipca. W związku z zamknięciem jednego z torów pomiędzy Dworcem Gdańskim a przystankiem Warszawa ZOO zmieni się rozkład jazdy.