Najnowsze

Najnowsze

Zderzenie autobusu i dwóch samochodów osobowych na Bemowie. Dwie osoby trafiły do szpitala. Reporter tvnwarszawa.pl ostrzegał przed utrudnieniami w ruchu.

Powalone drzewa, przewrócone latarnie i zablokowany ruch - to pierwsze skutki burzy, która przeszła nad Warszawą. - Było bardzo niebezpiecznie. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami, m.in. na ulicy Rozbrat - mówił reporter tvnwarszawa.pl.

Wianki nad Wisłą, a wcześniej mecz polskiej reprezentacji, przyciągnęły w okolicę bulwarów tysiące warszawiaków. Niektórzy bawili się do rana. Inni wracali do domów nie zawsze zachowując cisze i porządek. Policja interweniowała 2,5 tys. razy.

Na stacji metra Dworzec Wileński doszło do wypadku. Mężczyzna wpadł pod pociąg. Jak informuje reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz, poszkodowany w stanie krytycznym został zabrany do szpitala. Ruch pociągów przywrócono o godzinie 13.

Zamiast zakorkowanego ronda - zwykłe skrzyżowanie. A zamiast przelotowej Grójeckiej - miejski plac, publiczna przestrzeń i bazarek. Zielone Mazowsze pokazało swoją wizję placu Zawiszy. Jedno jest pewne - kierowcom się nie spodoba.

Mieszkanka Pragi Południe w swojej łazience znalazła pytona królewskiego. Według kobiety odwiedził ją nie po raz pierwszy, ale wcześniej zostawiał po sobie tylko bałagan. Tym razem "wpadł", bo zajął muszlę klozetową.

Polacy po karnych wygrali mecz ze Szwajcarią. Dzięki zwycięstwu zagrają po raz pierwszy w historii w ćwierćfinale Euro 2016. Brawo Wy! - napisała na Twitterze Hanna Gronkiewicz Waltz, prezydent stolicy.