zwierzęta

zwierzęta

Niezwykłego spacerowicza spotkali Reporterzy 24 w Puszczy Noteckiej, w okolicach miejscowości Ludomy (Wielkopolskie). Już wcześniej wiedzieli, że w ostatnim czasie w ich rejony przywędrował żubr. Podczas spotkania zachowali należytą ostrożność, ale majestatyczne zwierzę udało im się uchwycić na filmie, który przesłali na Kontakt 24.

Kiedy pytam o dietę roślinną, odpowiadają: zwierzęta czują się świetnie, mamy wyniki badań. Ale wielu im nie wierzy i zauważa, że brakuje na ten temat wyczerpujących analiz. Niektórzy wręcz twierdzą, że usunięcie mięsa z diety psów czy kotów to znęcanie się nad nimi.

Ocelot pije wodę, podchodzi do niego jaguar. Chwyta go za szyję i ucieka z nim w znanym tylko sobie kierunku. Badacze przedstawili rzadkie nagranie, na którym jaguar atakuje innego drapieżnego kota.

Stado żubrów zostanie założone w Puszczy Rominckiej na Mazurach. - Będą to osobniki, które rokują na założenie nowego, silnego i zdrowego stada - powiedział rzecznik prasowy Lasów Państwowych w Białymstoku Jarosław Krawczyk.

Kobieta spacerując z dwoma psami po parku w czeskiej Pradze nagle zauważyła, że jednego ze zwierząt zabrakło przy jej boku. Wołanie nie przynosiło jednak rezultatu, dlatego przerażona zadzwoniła do straży miejskiej.