Sikorski: Ukraina potrzebuje Polski wpływowej w Unii Europejskiej, a nie pod pręgierzem00:50Europoseł PO, były szef MSZ Radosław Sikorski w "Tak jest".
Konsekwencje wojny w Ukrainie dla środowiska. W Morzu Czarnym mogły zginąć nawet trzy tysiące delfinówNajczęściej zwierzęta umierają z głodu, ponieważ z powodu sonarów i wybuchów dochodzi do zaburzenia ich zdolności echolokacyjnych.
J. K. Rowling myślała, że rozmawia z prezydentem Zełenskim00:34Autorka serii o Harrym Potterze padła ofiarą rosyjskich komików.
Największa elektrownia Europy wciąż w rękach rosyjskich okupantów. "Pogarszająca się sytuacja"04:46Personel Zaporoskiej Elektrowni Atomowej pracuje pod nadzorem rosyjskich żołnierzy i korporacji Rosatom.
"Narasta przed nami fala zagrażająca życiu". Rosja "zamieniła tę falę w tsunami"00:31Świat stoi przed poważnym kryzysem.
Zełenski na Glastonbury: rozpowszechniajcie prawdę o wojnie, pomagajcie Ukraińcom00:30Prezydent Ukrainy zwrócił się do uczestników najważniejszego brytyjskiego festiwalu muzycznego Glastonbury.
Prezydent Chorwacji "umiera ze wstydu". Powodem decyzja Unii w sprawie Ukrainy01:10Zoran Milanović o przyznaniu Ukrainie statusu kandydata do UE.
Ukraina "w ciągu pierwszych dwóch tygodni miała do rozwiązania dwie kluczowe kwestie"03:15Mówi minister zdrowia Ukrainy Wiktor Laszko.
"Zirytowana" Bruksela, "jastrzębia" Europa Wschodnia i "izolowany" Orban. Chodzi o ChinyOcenia amerykański magazyn "Foreign Affairs".
"Tu nie chodzi tylko o pieniądze". Zełenski: niestety, nie widzieliśmy, by do sankcji przyłączył się IzraelPrezydent Ukrainy po rozmowie z izraelskimi studentami.
Volker: wytrzymać, potem kontratakować. Ukraina "walczy, by przegonić Rosję z terytorium"Zdaniem byłego specjalnego przedstawiciela USA na Ukrainie nie ma teraz szans na negocjacje USA z prezydentem Rosji.
Dalsza walka na tych pozycjach "nie ma sensu". Pentagon: profesjonalne, taktyczne wycofanie00:54Ocenił przedstawiciel Departamentu Obrony USA.
Martwi żołnierze, zniszczone czołgi, samoloty, helikoptery. Straty Rosjan po czterech miesiącachSzacunki przekazał w piątek Sztab Generalny Sił Zbrojnych Ukrainy.
"Nie jest wykluczone, że Białoruś przekaże uzbrojenie rosyjskiemu agresorowi"00:42Informacje wiceszefa głównego zarządu operacyjnego sztabu generalnego sił zbrojnych Ukrainy.
Brytyjczycy: Rosjanie korzystają z emerytowanych pilotów, bo brakuje im załóg00:22Codzienna aktualizacji wywiadowcza Londynu.
To oni namalowali napis "DZIECI" przed teatrem w Mariupolu05:59W chwili ataku byli w epicentrum. Dzięki pomocy ludzi wydostali się z ruin. Potem zaczęli ratować innych.
Wsparcie dla Ukraińców a działania polskich władz04:13Pensjonaty i hotele, w których zamiast turystów mieszkają Ukraińcy, którzy uciekli przed wojną. W skali całego kraju takich miejsc są setki. Maria Mikołajewska sprawdziła, jak wspiera je państwo i czy to wsparcie ma datę ważności.
Ukraina walczy. Najważniejsze wydarzenia ostatnich godzin00:54Rosyjska inwazja na Ukrainę trwa już 121. dobę. Oto najważniejsze wydarzenia ostatnich godzin.
Białoruscy kolejarze: trwa ładowanie uzbrojenia, by wywieźć je do Rosji01:10W tvn24.pl relacjonujemy wydarzenia z i wokół Ukrainy.