Rosyjska propaganda "odzyskała zdolność do prowadzania dyskretnych operacji informacyjnych"Najnowsza analiza Instytutu Badań nad Wojną.
"Jeden z głównych dylematów planistów". Brytyjczycy o tym, co niepokoi RosjanCodzienna aktualizacja wywiadowcza brytyjskiego resortu obrony.
Generał Skrzypczak: wizyta Bidena powinna mieć charakter przełomowy01:49Były dowódca wojsk lądowych generał Waldemar Skrzypczak o wizycie prezydenta USA w Polsce.
Toczą się tu zacięte walki. Zniszczenia widać na zdjęciach satelitarnychAmerykańska firma Maxar Technologies opublikowała fotografie satelitarne z okolic Wuhłedaru.
Rosyjskie miliardy objęte sankcjami. Zamrożonych pieniędzy jest jednak więcej02:18Pisze dziennik "Tages Anzeiger".
Prawie sześć tysięcy ciężarnych Rosjanek w trzy miesiące. "Turystyka porodowa" w praktyceNiektórym odmówiono wstępu na terytorium kraju.
Rosjanie "odczuwają zagrożenie w miejscach, w których stacjonują"W tvn24.pl relacjonujemy wydarzenia z i wokół Ukrainy.
Ukraina walczy. Najważniejsze wydarzenia ostatnich godzinRosyjska inwazja na Ukrainę trwa 355. dzień.
Co może powiedzieć Biden? "Przemówienie do Polaków, Ukraińców i świata" 01:49Jake Tapper z CNN w rozmowie z korespondentem "Faktów" TVN Marcinem Wroną.
"Kiedy przybywa ofiar, dostajesz rozkaz załadowania ich. Nie myślisz, kto jest martwy, a kto ranny" 01:12Dwóch byłych najemników Grupy Wagnera opowiedziało dziennikarzom CNN o swoich przerażających doświadczeniach na polu bitwy we wschodniej Ukrainie.
Czy działania rosyjskich okupantów w Donbasie są skuteczne? Nowa analiza ekspertówInstytut Badań nad Wojną (ISW) o poziomie postępów operacji podejmowanych w obwodach donieckim i ługańskim.
Brytyjski resort obrony: średnie straty Rosji najwyższe od pierwszego tygodnia wojny00:28Trwa rosyjska inwazja na Ukrainę.
F-16 dla Ukrainy? Prezydent: To nie jest tylko wysłanie kilku samolotów. Decyzja jest bardzo poważna01:48Andrzej Duda rozmawiał z "Le Figaro" i BBC.
"Trzeba zagwarantować nieskazitelną działalność". Zełenski odwołał kolejnego urzędnika00:40Stanowisko stracił zastępca dowódcy Gwardii Narodowej Rusłan Dziuba.
Prigożyn: zdobyliśmy wieś pod Bachmutem. Ukraiński dowódca: utrzymujemy linie obrony03:50W tvn24.pl relacjonujemy wydarzenia z i wokół Ukrainy.
Ukraina walczy. Najważniejsze wydarzenia ostatnich godzinNiedziela jest 354. dniem inwazji zbrojnej Rosji na Ukrainę.
Rosja "skoncentruje się na niewielkim odcinku", a "pogoda sprzyja obrońcom". Analityczka o ofensywie Putina01:57Anna Maria Dyner, analityczka Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych i generał Jarosław Stróżyk w "Faktach po Faktach".
Rosjanka poczęstowała Ukrainkę zatrutym sernikiem. "Chciała ukraść najcenniejszą rzecz swojej ofiary" 00:27Nowojorska ława przysięgłych wydała werdykt.
"Przypadkowe lub celowe przeloty rosyjskich rakiet". Analitycy oceniają ryzyko eskalacji00:28Najnowszy raport amerykańskiego Instytutu Studiów nad Wojną.
"Jeżeli nie da się zatrzymać Rosji na terenie Ukrainy, kraje NATO będą musiały walczyć na własnym terytorium"Ostrzegł przewodniczący Komisji Spraw Zagranicznych Rady Najwyższej Ukrainy Ołeksandr Mereżko, gość "Faktów po Faktach".