TVN24 | Polska

Przysieczyn. Pożar mieszkania. Jedna osoba nie żyje, dwie trafiły do szpitala

TVN24 | Polska

Autor:
tam
Źródło:
PAP
Do zdarzenia doszło na terenie powiatu wągrowieckiego
Do zdarzenia doszło na terenie powiatu wągrowieckiegoGoogle Earth
wideo 2/5
Google EarthDo zdarzenia doszło na terenie powiatu wągrowieckiego

Pożar w miejscowości Przysieczyn (Wielkopolska). Jak informują służby, w zdarzeniu zginął mężczyzna, a dwie poszkodowane osoby zostały przetransportowane do szpitala. Policja, pod nadzorem prokuratury, będzie ustalała przyczyny pojawienia się ognia.

Służby zgłoszenie o pożarze w miejscowości Przysieczyn otrzymały około godziny 14.30. - Do pożaru doszło w budynku dwukondygnacyjnym, w mieszkaniu na parterze. Kiedy dojechaliśmy na miejsce, całe mieszkanie było już w ogniu - relacjonował dyżurny wielkopolskich strażaków.

Jedna osoba nie żyje, dwie trafiły do szpitala

- Trwa akcja ratownicza w związku z pożarem kamienicy. Z informacji, jakie posiadam, jedna osoba zginęła w zdarzeniu, natomiast dwie osoby zostały zabrane do szpitala - poinformował PAP mł. asp. Dominik Zieliński, oficer prasowy KPP w Wągrowcu.

Dyżurny wielkopolskiej straży pożarnej przekazał, że ofiarą śmiertelną jest mężczyzna. - Dwie inne osoby poszkodowane w tym zdarzeniu zostały zabrane do szpitala; były przytomne, ale podtrute dymami pożarowymi - powiedział strażak.

Jak informuje Zieliński, "po zakończeniu akcji ratowniczej i dogaszenia pożaru rozpocznie się praca śledczych, mająca na celu ustalenie okoliczności pojawienia się ognia". W akcji gaśniczej udział brało pięć zastępów straży pożarnej.

OGLĄDAJ TELEWIZJĘ NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Autor:tam

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości