"Teoretycznie strona białoruska będzie miała obowiązek go zatrzymać. Jak będzie w praktyce – zobaczymy"02:47Rzecznik prasowy Prokuratury Krajowej Przemysław Nowak o Europejskim Nakazie Aresztowania Tomasza Szmydta.
Film "Do ostatniej kropli" Ewy Ewart z Grand Prix festiwalu w Hamburgu00:54Dokument ujawnia globalne koszty i konsekwencje niszczenia przyrody.
Zakaz przebywania w 27 obrębach przy granicy z Białorusią. Jest projekt rozporządzenia01:21Czasowy zakaz przebywania ma obowiązywać przez 90 dni.
Nowe taśmy. "Żeby wyglądało, że było zrealizowane w sposób niebędący promocją Solidarnej Polski"01:13W specjalnym wydaniu "Czarno na białym".
"To wygląda jak mafijny układ", "bardzo dobrze zorganizowany mechanizm"Afera Funduszu Sprawiedliwości. Wydanie specjalne programu "Czarno na białym".
Prognoza ostrzeżeń IMGW. Długi weekend z pomarańczowymi alarmami01:00Sprawdź, gdzie będzie niebezpiecznie.
"Nie dajmy się przekonać, że to afera wyłącznie Suwerennej Polski"Andrzej Szejna i Michał Kamiński w "Faktach po Faktach".
"Trzeba być bardzo naiwnym, żeby liczyć na to, że ktoś uwierzy, że to przypadek"01:47Maciej Berek i Krzysztof Szczucki w "Tak jest".
Zdjęcia pojazdów wojskowych z granicy i oskarżenie o podżeganie do szpiegostwa01:3826-letni Ukrainiec przebywa w tymczasowym areszcie.
800 dni trwała procedura odwołania dyrektora teatru00:57Krzysztof Głuchowski nadal będzie kierował Teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.
Leżała nieprzytomna na chodniku w centrum miasta, miała dokumenty należące do mężczyzny00:41Na pogotowie zadzwonili zaniepokojeni przechodnie.
Tajemnicze światło przemknęło po polskim niebie. Czym było?00:31Materiały otrzymaliśmy na Kontakt 24.
Kaczyński o aferze: niewielkie przestępcze przedsięwzięcie01:32W przyszłym tygodniu stanie przed komisją sejmową.
Zderzenie na moście. Policja: w organizmie kierowcy metamfetamina, to doktorant jednej z warszawskich uczelni 00:32Został zatrzymany.
Hołownia o decyzji prezydenta: niemądre weto, kuriozalne tłumaczenie. Oglądaj na żywo NA ŻYWOMarszałek Sejmu w Opolu.
Najnowszy sondaż partyjny, już po publikacjach taśm w sprawie Funduszu Sprawiedliwości00:32Badanie pracowni Opinia24.
Wymiana zdań w sieci między Beatą Szydło a Marcinem Mastalerkiem. W tle Jacek Kurski 01:11Zaczęło się od wpisu byłego prezesa TVP.
Kradł tyle butelek z alkoholem, że pracownicy ochrony zamknęli go w sklepie00:3238-latka zatrzymała policja z Ciechanowa.
Dwaj Białorusini i Polak podejrzani o podpalenia i działanie na rzecz obcego wywiadu00:45Przekazano w komunikacie ABW.
W drodze na wakacje zostawili córkę na stacji paliw i odjechali00:33"Tata był przekonany, że wszyscy pasażerowie śpią".