Polska

Finał WOŚP tuż-tuż. Na zewnątrz pogoda arktyczna, w studiu plenerowym profesjonalnie

Polska

Ostatnie przygotowania do 27. finału WOŚP
Ostatnie przygotowania do 27. finału WOŚPtvn24
wideo 2/35

Kilometry kabli, tony sprzętu, setki reflektorów, dziesiątki kamer i mnóstwo zaangażowanych techników, inżynierów, producentów i dziennikarzy - finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to wielkie wyzwanie telewizyjne. ["Polska i Świat"]

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od świtu do północy na antenie TVN i TVN24 oraz w tvn24.pl będzie można znaleźć informacje na ten temat.

- Myślę, że to wszystkim dobrze robi. Wiem, jak następnego dnia wszyscy są umęczeni, ale są też zadowoleni, że w tym brali udział - mówi Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

W TVN24 pierwsze relacje będą prowadzone już przed godziną 6 rano. Na posterunku i antenie będą nie tylko dziennikarze TVN, ale i wszyscy ci, którzy chcą się w Orkiestrę zaangażować.

- To dziecinnie proste. Wystarczy, że każdy post publiczny oznaczycie "#wospwtvn24" z nazwą miejscowości lub kraju, w którym gracie, a zobaczycie to na antenie TVN24 i w portalu tvn24.pl - tłumaczy Aleksandra Janiec z TVN24.

"Jakość powietrza będzie bardzo dobra"

Do tej akcji, która na antenie TVN24 odbywa się po raz trzeci, wolontariusze są już przygotowani. I z roku na rok jest ich coraz więcej.

Nie bez znaczenia będzie też pogoda. - Będzie dużo chmur, głównie deszcz ze śniegiem, ale co ważne w takiej sytuacji, jakość powietrza będzie bardzo dobra - poinformowała Omenaa Mensah.

Warto więc zadbać o coś ciepłego. A jeśli kogoś dopadnie niedyspozycja gardła, to są na to sposoby Jurka Owsiaka, bo z gardłem co roku zmaga się podczas finału jej główny dyrygent.

Wszystkiego o zbiórce, o sztabach, postępach, aukcjach, jakości powietrza i pogodzie na Orkiestrę dowiecie się w TVN24 i portalu tvn24.pl.

Autor: asty//plw / Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: tvn24

Pozostałe wiadomości