zwierzęta

zwierzęta

Wiele osób na zimę przybiera na wadze. Część zwierząt o tej porze roku boryka się z tym samym problemem. Meteorolog Pierce Legion wyjaśnia, dlaczego ciepła zima prowadzi do zwiększenia wagi u wiewiórek.

Przyroda niejednokrotnie nas zadziwia. Udowadnia to film, który na pierwszy rzut oka przedstawia szarą smugę dymu, jakby unoszącą się z komina.

Codziennie miliony ludzi na całym świecie zastanawiają się co zrobić, żeby następnym razem szybciej zasnąć. Z badań prowadzonych w Arizonie wynika, że mając u swojego boku ukochanego zwierzaka, będziesz lepiej spać.

Dron pozwala naukowcom badać stan zdrowia orek oraz monitorować ich rozmnażanie. Równocześnie daje możliwość obserwacji życia rodzinnego tych towarzyskich ssaków.

Naukowcy opublikowali na jednym z serwisów społecznościowych zdjęcia "najsłodszych" zwierzaków, z jakimi kiedykolwiek mieli styczność. Przymiotnik "słodki" potraktowali z przymrużeniem oka. Są wśród nich nawet roztocza.

Jeżeli sądzicie, że wędkowanie to spokojne zajęcie, jesteście w błędzie. Łowienie ryb może być niebezpieczne, o czym przekonał się mały chłopiec mieszkający w Snow Lake (stan Indiana) w USA.