Najnowsze

Najnowsze

- Dwa auta osobowe zderzyły się na Białołęce, w rejonie skrzyżowania Modlińskiej z Kowalczyka - informował Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl. Przez kilkadziesiąt minut były utrudnienia w ruchu, w kierunku trasy S8.

W kamienicy, w której przed dwoma dniami doszło do wybuchu, znów pojawił się ogień. Jak informuje straż pożarna, tym razem płonął dach. W akcji brały udział trzy zastępy, pożar został ugaszony.

Pomysł tej inwestycji nie jest nowy, mówi się o niej od co najmniej kilkunastu lat. Ale teraz pojawił się wreszcie konkret - projekt, choć - jak zastrzegają urzędnicy - nie jest on jeszcze ostateczny. Nowa droga ma odciążyć Dolną - wąskie gardło, w godzinach szczytu doprowadzające kierowców do rozpaczy.

11 listopada odbędzie się wiele uroczystości, zgromadzeń i innych związanych z obchodami Święta Niepodległości. W związku z tym zostanie wprowadzony szereg zmian w ruchu. Należy spodziewać się utrudnień.

Zderzenie dwóch samochodów u zbiegu Grzybowskiej i Żelaznej. Renault uderzyło w fiata cinquecento, który wjechał na skrzyżowanie prawdopodobnie na czerwonym świetle. - Jedna osoba została ranna - poinformowała policja.

Na wniosek ministra obrony narodowej na Grobie Nieznanego Żołnierza zamontowano dwie nowe tablice pamiątkowe. Są poświęcone obrońcom osiedli polskich na Wołyniu i w Małopolsce południowo-wschodniej - powiedział sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej Michał Dworczyk. Jak dodał, zostaną odsłonięte "w najbliższych dniach".

- Szkoda, że w kampanii kandydat Platformy Obywatelskiej Rafał Trzaskowski na razie mówi głównie o sobie, a nie o Warszawie - ocenił w środę wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki. Z kolei Trzaskowski zadeklarował, że program pokaże za kilka miesięcy. Oświadczył też, że chciałby powrotu Tęczy z placu Zbawiciela i rozpisania referendum w sprawie pomników smoleńskich.

Wypadek na ulicy Puławskiej. - Na wysokości przystanku Niedźwiedzia tramwaj potrącił pieszego - poinformował Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl. Przez kilkanaście minut wstrzymany był ruch składów.Do zdarzenia doszło chwilę po godzinie 15. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że jedna osoba wpadła pod tramwaj linii 10, jadący w kierunku Wyścigów. Została przewieziona do szpitala - powiedziała nam Ewa Sitkiewicz z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.Ale według reportera tvnwarszawa.pl, mężczyzna jest na razie badany przez ratowników karetki. - Niewykluczone, że trafi do szpitala - dodaje Tomasz Zieliński.Na miejscu, oprócz karetki pogotowia i policji, pojawiły się służby Tramwajów Warszawskiej.Pasażerowie musieli liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Jak podawał na swojej stronie Zarząd Transportu Miejskiego, składy nie jeździły Puławską przez kilkanaście minut. Utrudnienia dotyczyły linii 4, 10 i 35.

Wybuch gazu, zawalony strop, potem akcja strażaków i litry wody. Kamienica przy Siedleckiej 34 nie jest póki co wyłączona z użytkowania. Wejścia pilnują policjanci, mieszkańcy czekają w hotelach. My pokazujemy przerażające efekty eksplozji nielegalnej instalacji gazowej.

Przyczyną pożaru w kamienicy na Pradze miał być wybuch nielegalnej instalacji gazowej, a nie granatu. Lokator mieszkania, w którym doszło do eksplozji, jest w szpitalu w stanie śpiączki farmakologicznej. Policjanci potwierdzili jednak, że w jednym z lokali znaleziono broń i amunicję.

10 listopada nie będzie manifestacji w trakcie kolejnej miesięcznicy smoleńskiej na Krakowskim Przedmieściu - zapowiedział we wtorek lider Obywateli RP Paweł Kasprzak. W tym dniu Obywatele RP będą przed Pałacem Kultury i Nauki, w miejscu, gdzie podpalił się Piotr Szczęsny.