Najnowsze

Najnowsze

W ciągu kilku najbliższych dni powiatowy inspektor nadzoru budowlanego wyda decyzję o usunięciu samolotu z placu Defilad - dowiedział się portal tvnwarszawa.pl. Zarządca terenu twierdzi, że sam wywiózłby iła, gdyby nie dziura, którą wykopali przed jego dziobem wodociągowcy.

Stacja metro Dworzec Wileński przez ponad 25 minut była zamknięta dla pasażerów. Przed godziną 9 z powodu pozostawionego bagażu przeprowadzono ewakuację. Na całej trasie drugiej linii metra kursował tylko jeden pociąg.

Dlaczego 15-letni Filip - mimo że wezwano telefonicznie pomoc - utonął? Dlaczego zmarnowano cenne minuty, kiedy dziecko miało jeszcze szansę na uratowanie? Odpowiedzi szukał Krzysztof Spiechowicz, reporter programu "Uwaga!" TVN.

Kolejarze chcieli wyburzyć zabytkowe bunkry, bo stołeczny konserwator uznał, że nie są warte ochrony. Jednak jego wojewódzki odpowiednik doszedł do innego wniosku i wpisał je do rejestru zabytków. W miejscu, gdzie znajdują się bunkry, trwają prace nad wielomilionową inwestycją. Czy decyzja może zablokować budowę?

Nowa sygnalizacja, aktywne przejście dla pieszych i remont drogi rowerowej - Zarząd Dróg Miejskich planuje spore zmiany na Modlińskiej. "Część prac już za nami, kolejne rozpoczną się w najbliższym czasie" - zapowiadają urzędnicy.