Najnowsze

Najnowsze

Według policji około 60 tysięcy osób wzięło udział w tegorocznym marszu narodowców, który przeszedł ulicami Warszawy. Manifestowali również antyfaszyści. Doszło też do incydentu w centrum miasta – funkcjonariusze przewieźli na komisariat 45 osób. Służby podkreślają jednak, że 11 listopada przebiegał spokojnie.

Policja doprowadziła do komendy 45 osób, które protestowały przeciwko marszowi narodowców. Do incydentu z udziałem Obywateli RP doszło po południu przy Smolnej. Komenda stołeczna przekonuje, że znajdowali się zbyt blisko trasy przemarszu. Zatrzymani skarżą się na działania funkcjonariuszy.

Arkadiusz Gardzielewski (WKS Śląsk Wrocław) w czasie 30.03, a wśród kobiet Ewa Jagielska (LKS Ostrowianka Ostrów Maz.) wynikiem 34.38 najszybciej pokonali w Warszawie 10-kilometrową trasę 29. Biegu Niepodległości. Wystartowało ponad 15 tysięcy osób.

Strona internetowa Portu Lotniczego w Modlinie padła ofiarą ataku hakerów. Zamiast tradycyjnej treści wyświetla wizerunek śmiejącego się diabła. Przedstawicielka lotniska zapewniła, że trwają prace nad przywróceniem strony.